close
تبلیغات در اینترنت
هیئت ورزش های نابینایان رودان
loading...

هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

هیئت ورزش های نابینایان رودان

مسابقات انتخابی تیم گلبال استان جهت اعزام به مسابقات کشوری

روابط عمومی بازدید : 295 جمعه 10 مهر 1394 نظرات ()

گزارش تصویری/مسابقات انتخابی تیم گلبال استان جهت اعزام به مسابقات کشوری

تمرین آماده سازی بازیکنان تیم گلبال نابینایان جهت مسابقات انتخابی استان

روابط عمومی بازدید : 322 پنجشنبه 09 مهر 1394 نظرات ()

گزارش تصویری/تمرین آماده سازی بازیکنان تیم گلبال نابینایان جهت مسابقات انتخابی استان

مصوبات جلسه هیئت های رزمی با هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

روابط عمومی بازدید : 336 دوشنبه 21 مهر 1393 نظرات ()

روز دوشنبه مورخه ۹۳/۷/۱۴ جلسه ی مسئولین هیئتهای رزمی و هیئت نابینایان و کم بینایان شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان با تلاوت آیات کلام الله مجید با موضوع برگزاری همایش چیاده روی ورزشکاران، مربیان، مسئولین هیئتهای رزمی و ورزشکاران نابینا و کم بینا شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای ارشد معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان ضمن عرض سلام و خیرمقدم به تمامی حاضرین و تبریک اعیاد قربان و غدیر بیان نمودند امروز نقش ورزش در توسعه جسمی و روحی فرد و جامعه بر کسی پوشیده نیس. امروز ورزش بصورت یک صنعت در آمده که رکود اقتصادی کمتر بر روی آن تاثیرگذار بوده و بسیاری از صنایع دیگر از طریق ورزش اقدام به فروش محصولات خود میکنند یعنی ورزش خیلی از صنایع دیگر هم تحت پوشش قرار داده است. همچنین جهت تکریم ورزش و ورزشکاران و لزوم معرفی ورزش به آحاد مردم همه ساله در تقویم ملی کشور (۲۶مهر لغایت ۲ آبان )بنام هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است که با توجه به ویژگی ها و خصیصه های موجود در ورزش مسئولیت ما در جهت معرفی ورزش به جامعه و توسعه آن در سطح شهرستان سنگین تر میکند همچنین در سال جاری بدلیل تقارن و نزدیکی هفته تربیت بدنی و ورزش با روز جهانی نابینایان (۲۳مهر) تصمیم گرفته شد، همایش پیاده روی با حضور ورزشکاران رزمی و نابینایان و کم بینایان شهرستان در جهت تکریم روز جهانی عصای سفید و هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار گردد. سپس حاضرین در جلسه هر یک در مورد چگونگی برگزاری مطلوب همایش پیاده روی مطالبی بیان نمودند در نهایت تصمیمات ذیل حاصل گردید:

 • برگزاری همایش پیاده روی روز پنجشنبه مورخه ۹۳/۷/۲۴ ساعت ۱۵/۳۰  شروع همایش:اداره ورزش و جوانان    پایان همایش: گلزارشهدا
 • حضور کلیه ورزشکاران رزمی شهرستان با لباس فرم به همراه مسئولین هیئت ها، مربیان، داوران و…در همایش
 • هماهنگی با سایر دستگاهها و نهادها در خصوص برگزاری همایش به نحو مطلوب
 • مربیان رزمی ورزشکاران تحت پوشش را جهت اجرای حرکات نمایشی رزمی در روز برگزاری همایش آماده کنن.

منبع : سایت اداره ورش و جوانان شهرستان رودان

همایش پیاده روی ورزشکاران نابینا و کم بینا به مناسبت روز عصای سفید

روابط عمومی بازدید : 370 شنبه 19 مهر 1393 نظرات ()

همایش پیاده روی

ورزشکاران نابینا و کم بینا به مناسبت روز عصای سفید

 

پنجشنبه 23/7/1393 ساعت 15

 

حرکت از روبروی اداره ورزش و جوانان تا گلزار شهدا

 

 

گزارش تصویری/ حضور نمایندگان رودانی در دوره مربی گری گلبال در همدان

روابط عمومی بازدید : 408 چهارشنبه 19 شهريور 1393 نظرات ()

نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان با اعضای هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان هرمزگان

روابط عمومی بازدید : 350 سه شنبه 13 خرداد 1393 نظرات ()

نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اعضای هیئت ورزشهای نابینایان و کمبینایان استان هرمزگان برگزار شد . در این نشست که با حضور معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان و سرپرست هیات ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان همراه بود، اعضا ضمن بررسی مسائل و مشکلات موجود بر لزوم برنامه ریزی برای استفاده بهتر از پتانسل های بالای ورزشکاران روشندل در ایام تابستان تأکید کردند. 
غلامعلی دانشور در این جلسه ضمن آشنایی بیشتر با اهم فعالیت های انجام شده توسط هیئت  از ابتدای سال 93 تا کنون در خصوص لزوم حمایت بیشتر از فعالیت های ورزشکاران خاص  به ویژه نابینایان و کم بینایان تاکید کرد.
در این جلسه صمیمی که با صرف شام همراه بود، مقرر گردید در خصوص مشکلات رفت و آمد ورزشکاران در شهر بندر عباس و رودان تدابیر لازم اتخاذ و اقدام لازم برای رفع مشکلات موجود در فعالیت های تابستانی انجام شود

ایستاده از چپ آقایان

مهرداد نظری - رييس هيات ورزشي نابينايان و كم بينايان استان

مجتبی عامری - معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان

 غلامعلی دانشور - مدير كل ورزش و جوانان استان هرمزگان

رستمی - معاون اداری و مالی اداره کل ورزش و جوانان

خادمی - معاون امور ورزشي اداره کل ورزش و جوانان

 مجتبی ملاحی-دبير هيات

امین حکمت نیا - روابط عمومي هيات

نشسته از چپ آقایان

حسین شادزی - رييس هيات ورزشي نابينايان و كم بينايان رودان

مانی عامری -مهیمان خردسال

امید خلاده و محمد جاودان -ورزشكاران روشندل

خانم ها

بهاره میرزاده - خزانه دار

مرضیه ذاکری نسب - نایب رییس هیات

اولین حضور نماینده رودان در مسابقات اپن شطرنج نابینایان و کم بینایان تهران

روابط عمومی بازدید : 251 چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393 نظرات ()
دور پنجم و ششم از دومین دوره رقابت های اپن  شطرنج آقایان ،گرامیداشت فتح خرمشهر  در تهران برگزار  شد.
در پایان این سری از مسابقات که در  هفت دور برگزار شد، در پایان دور پنجم آقایان مصلح از خوزستان با 4/5 امتیاز در صدر جدول، جعفری از گیلان با 4 امتیاز دوم، قورچی بیگی و رو می فرد با 4 امتیاز سوم و چهارم و مشیر آبادی هم با 4 امتیاز در جایگاه پنجم ایستاد.
همچنین در پایان دور ششم مصلح با 5/5 امتیاز، قورچی بیگی با 5 امتیاز، جعفری با 5 امتیاز، رومی فرد با 4 امتیاز، معاف 4 امتیاز و مشیر آبادی نیز با 4 امتیاز به ترتیب اول تا ششم شدند.
در این مسابقات که از 31 اردی بهشت ماه به مدت 4 روز برگزار شد اصغر قاسمی ، دبیر هئیت ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان، به عنوان سرپرست تیم استان به این مسابقات اعزام شد.

دفتر هیئت نابینایان رودان افتتاح شد

روابط عمومی بازدید : 404 شنبه 24 اسفند 1392 نظرات ()

 دفتر هیات نابينايان و كم بينايان شهرستان رودان با حضور فرماندار و مدير ورزش و جوانان شهرستان و مسوولین هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان هرمزگان برگزار شد

 هیئت نابینایان شهرستان رودان اولین دفتر پس از مرکز استان است که با هدف سامان دهی ورزشکاران نابینا و کم بینا شهرستان در 2 رشته شطرنج و گلبال افتتاح شده است.

نایب رییس هیئت نابینایان شهرستان رودان گفت: هیئت نابینایان شهرستان رودان اولین دفتر پس مرکز استان است که با هدف سامان دهی ورزشکاران نابینا و کم بینا شهرستان در 2 رشته شطرنج و گلبال افتتاح شده است.

الناز القجه گفت: این هیئت 30عضو دارد که 8نفر خانم و 22نفر آقا هستند.

القجه گفت: در راستای ساماندهی وضعیت شغلی افراد عضو در هیئت تفاهم نامه ای با اداره کار تعاون و رفاه امور اجتماعی، برای یافتن شغل مناسب برای افراد عضو در هیئت یا اعضای خانواده آنها  امضا شده است.

وی افزود: اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در امور فرهنگی و مذهبی و برگزاری اردوهای سیاحتی زیارتی با این هیئت همکاری خواهد داشت.

القجه با اشاره به توانمندی های افراد عضو در هیئت گفت: با صحبت های انجام شده با اداره آموزش و پرورش شهرستان،  این اداره  در راستای آموزش و ادامه تحصیل این افراد نیز با هیات نابینایان و کم بینایان شهرستان همکاری خواهد کرد.

روابط عمومی بازدید : 231 چهارشنبه 07 اسفند 1392 نظرات ()

ابراهیم یگانه مهر در گفت و گو با روابط عمومی هیئت ورزش های نابینایان وکم بینایان شهرستان رودان گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان در خصوص تامین فضا و لوازم اداری دفتر هیئت وزرشی نابینایان و کم بینایان امادگی کامل دارد

یگانه گفت: با توجه به اینکه این قشر مورد غفلت واقع شده اند و نیاز به تحرک، شادابی، پویایی دارند با همکاری فرمانداری شهرستان و هیئت نابینان و کم بینایان استان اقدام به افتتاح و معرفی هیئت ورزش های نابینایان وکم بینایان در شهرستان کرده ایم.

وی گفت: باید فضایی ایجاد شود که این قشر مانند دیگر گروه های جامعه از تمام ظرفیت های موجود در جامعه استفاده کنند و توانایی های خود را نشان دهند و برای خود، خانواده و شهرستان افتخار بیافرینند

رییس بهزیستی رودان:حمایت از ورزش معلولان و جانبازان یکی از وظایف کاری بهزیستی است

روابط عمومی بازدید : 278 سه شنبه 29 بهمن 1392 نظرات ()

رییس بهزیستی رودان:حمایت از ورزش معلولان و جانبازان یکی از وظایف کاری بهزیستی است

علی احمدی رییس بهزیستی رودان بر حمایت از ورزش های معلولان و جانبازان بعنوان یک وظیفه کاری تاکید کرد و گفت: بهزیستی در تلاش است با ایجاد و تقویت زیر ساخت های لازم در حوزه ورزش، زمینه رشد و توسعه ورزش این قشر تلاشگر و توانمند را در فراهم نماید.

علی احمدی نبود هیئت ورزشی معلولان و جانبازان در رودان را یک ضعف و خلاء دانست و بر لزوم حمایت و توجه ویژه به توسعه زیر ساخت های مورد نیاز در حوزه ورزش جهت بیان و معرفی استعدادها و توانمندی های این قشر مستعد تاکید کرد.

وی راه اندازی هیئت ورزشی نابینایان و کم بینایان در شهرستان رودان را اقدامی مهم و قابل تحسین در راستای رشد و توسعه ورزش معلولان و جانبازان دانست و اظهار امیدواری کرد: در سایه وحدت، تعامل، همدلی و حمایت های مردم و مسوولان؛ سایر هیئت های ورزشی راه اندازی شود تا این قشر بتوانند توانایی های خود در زمینه ورزش را به منصه ظهور برسانند.

علی احمدی از اعلام آمادگی بهزیستی در راستای توسعه دامنه حمایت از ورزش معلولان و جانبازان و شناسایی مددجویان ورزشکار دراین شهرستان خبر داد و بیان کرد: بهزیستی در حد بضاعت و توان خود همواره از رشد و توسعه ورزش این قشر حمایت می کند و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی با اشاره به استعدادهای موجود شهرستان در حوزه ورزش معلولان و جانبازان خاطر نشان کرد: در حال حاضر شماری از مددجویان جهت فعالیت در حوزه ورزش به مرکز استان مراجعه می کنند که با راه اندازی هیئت های ورزشی ویژه معلولان و جانبازان می توان ضمن حمایت از آنان بستر و زمینه توفیق روز افزون این قشر توانمند را ایجاد و تقویت کرد.

بهزیستی رودان در راستای حمایت از ورزش معلولان و جانبازان بویژه نابینایان و کم بینایان و تجهیز امکانات ورزشی مورد نیاز این قشر توانمند؛ دروازه ورزش گلبال را به این هیئت اهدا کرده است.

رییس مخابرات رودان: رفع مشکلات فراروی ورزش معلولان و جانبازان یک تکلیف و وظیفه همگانی است

روابط عمومی بازدید : 254 سه شنبه 29 بهمن 1392 نظرات ()


حسن خادمی: رفع مشکلات فراروی ورزش معلولان و جانبازان یک تکلیف و وظیفه همگانی است

حسن خادمی رییس مخابرات رودان با تاکید بر حمایت مادی و معنوی از ورزش معلولان و جانبازان؛ رفع مشکلات و نیازمندی های فراروی این قشر توانمند و مستعد را وظیفه و تکلیف همگان؛ بویژه مسوولان دانست و گفت: باید از تمامی ظرفیت ها در راستای رشد و توسعه ورزش این نیروهای دارای توانایی های عظیم بهره برداری و استفاده شود.

حسن خادمی خدمت به افراد معلول و جانباز را یک توفیق الهی خواند و اظهار امیدواری کرد: تمامی مسئولان اجرایی با نگاه ویژه ای در راستای توسعه و حمایت از ورزش معلولان وارد عرصه شوند و از تمامی ظرفیت های موجود در راستای پیشبرد برنامه های ورزشی و شکوفایی استعدادها و تونمندی های این قشر در شهرستان تلاش نمایند.

وی در ادامه با اشاره به حمایت های مخابرات در حمایت از ورزش معلولان و جانبازان بویژه نابینایان و کم بینایان و تجهیز امکانات ورزشی مورد نیاز این قشر توانمند؛ بیان کرد: در راستای تحقق این مهم؛ مخابرات دو خط تلفن ثابت به این هیئت اهداء و واگذار کرده است.

حسن خادمی در پایان با تاکید بر اینکه مخابرات؛ همواره از توسعه ورزش معلولان و جانبازان حمایت می کند از اعلام آمادگی این اداره در خصوص واگذاری اینترنت به این هیئت خبر داد و خاطر نشان کرد: در صورت نیاز؛ مخابرات این آمادگی را دارد که اینترنت پر سرعت را به هیئت ورزشی نابینایان و کم بینایان شهرستان اهداء و واگذار نماید.

الناز القجه به سمت نایب رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان منصوب شد

روابط عمومی بازدید : 274 سه شنبه 12 آذر 1392 نظرات ()

 حسین شادزی سرپرست هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان، خانم الناز القجه را به عنوان

نایب رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان منصوب نمود.

متن حکم مسولیت وی به شرح ذیل میباشد:

 

 

 

بسمه تعالی

سرکار خانم الناز القجه

باسلام و آرزوی توفیق الهی، با توجه به توانمندی و پویایی حضرتعالی در عرصه فعالیت های ورزشی، به موجب این ابلاغ به مدت یکسال، به سمت نایب رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان منصوب می شوید. امید است باتوکل برخداوند متعال درعرصه خدمت به ورزشکاران روشندل به ویژه بانوان و انجام وظایف محوله موفق و منصور باشید.

 

حسین شادزی

سرپرست هیات ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

 

عاطف صالحی به عنوان مسئول روابط عمومی هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان منصوب شد

روابط عمومی بازدید : 297 دوشنبه 11 آذر 1392 نظرات ()

طی حکمی از طرف سرپرست هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان ، عاطف صالحی به عنوان مسئول روابط عمومی این هیات ورزشی منصوب شد که متن حکم مسولیت وی به شرح ذیل میباشد:

 

بسمه تعالی

جناب آقای عاطف صالحی

باسلام و آرزوی توفیق الهی، با توجه به پشتکار و توانمندی حضرتعالی در راستای پوشش مناسب فعالیت های ورزشکاران روشندل، به موجب این ابلاغ به مدت یکسال، به عنوان مسئول روابط عمومی هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان منصوب می شوید. امید است باتوکل برخداوند متعال درعرصه خدمت به این عزیزان و انجام وظایف محوله پیروز و سربلند باشید.

 

  حسین شادزی

سرپرست هیات ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

اولین هیئت ورزشی نابینایان شهرستان های استان هرمزگان در رودان آغاز به کار کرد

روابط عمومی بازدید : 585 چهارشنبه 15 آبان 1392 نظرات ()

 با حضور معاون اداه کل ورزش و جوانان، رییس هیئت نابینایان و کم بینایان هرمزگان، فرماندار و دیگر مسوولان اجرایی شهرستان رییس هیئت نابینایان شهرستان رودان منصوب شد.

 رییس هیئت نابینایان و کم بینایان هرمزگان گفت: با وجود پتانسیل های بسیار خوب در حوزه ورزش شهرستان رودان تصمیم به راه اندازی هیئت نابینایان و کم بینایان رودان گرفتیم که اولین هیئت نابینایان و کم بینایان در شهرستان های هرمزگان می باشد.

 مهرداد نظری افزود: شهرستان رودان در حوزه ورزش حرف زیادی برای گفتن دارد و ما نیز باید تلاش کنیم که در حوزه ورزش نابینایان نیز به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کینم.

وی تصریح کرد: در مرکز استان نیز هیئت نابینایان با بیش از 150 ورزشکار نوجوان و بزرگسال در رشته های ورزشی گلبال، فوتسال، شطرنج، دوومیدانی، طناب کشی، دوچرخه سواری و شنا فعالیت می کند.

 رییس هیئت نابینایان و کم بینایان هرمزگان گفت: ......

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • فدراسیون نابینایان و کم بینایان
 • هيات نابينايان و كم بينايان هرمزگان
 • سازمان تربیت بدنی
 • اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان
 • شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
 • مجموعه ورزشی آزادی تهران
 • آکادمی ملی المپیک
 • شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان
 • کميته ملی المپيک
 • بهزیستی هرمزگان
 • مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رودان
 • کمیته بین المللی المپیک
 • فرمانداری رودان
 • اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان
 • اداره کل تربیت بدنی استان هرمزگان
 • کمیته ملی پاراالمپیک
 • ایرنا
 • بهزیستی رودان
 • اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان
 • ایسنا
 • باشگاه خبرنگاران
 • رودان نیوز
 • فارس
 • شبکه خبر سیما
 • شبکه ورزش ايران
 • مهر
 • موج
 • میراث فرهنگی
 • واحد مرکزی خبر
 • پانا
 • گروه نشریات ابرار
 • موسسه اطلاعات
 • ایران ورزشی
 • جام جم آنلاین
 • فوتبال برتر
 • روزنامه خبر ورزشی
 • روزنامه نسل فردا
 • روزنامه ورزشی نود
 • انجمن دفاع از حقوق معلولین
 • انجمن هنرمندان نابینا و کم بینا
 • جامعه مجازی نابینایان و کم بینایان ایران
 • بشری
 • موسسه خیریه بادست های شکوفا
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 129
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 19
 • آی پی دیروز : 65
 • بازدید امروز : 33
 • باردید دیروز : 201
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 586
 • بازدید ماه : 2,107
 • بازدید سال : 23,583
 • بازدید کلی : 80,211
 • حدیث هفته

  مَن لَم یجِد لِلاساءَةِ مَضَضّا لَم یکن عِندَهُ لِلاِحسانِ مَوقعٌ
  کسی که مزه رنج و سختی را نچشیده ، نیکی و احسان در نزد او جایگاهی ندارد.

  امام موسی کاظم (علیه السلام).

  بحارالانوار، جلد 78، ص 333