close
تبلیغات در اینترنت
هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان - 3
loading...

هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

اولین حضور نماینده رودان در مسابقات اپن شطرنج نابینایان و کم بینایان تهران

روابط عمومی بازدید : 270 چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393 نظرات ()
دور پنجم و ششم از دومین دوره رقابت های اپن  شطرنج آقایان ،گرامیداشت فتح خرمشهر  در تهران برگزار  شد.
در پایان این سری از مسابقات که در  هفت دور برگزار شد، در پایان دور پنجم آقایان مصلح از خوزستان با 4/5 امتیاز در صدر جدول، جعفری از گیلان با 4 امتیاز دوم، قورچی بیگی و رو می فرد با 4 امتیاز سوم و چهارم و مشیر آبادی هم با 4 امتیاز در جایگاه پنجم ایستاد.
همچنین در پایان دور ششم مصلح با 5/5 امتیاز، قورچی بیگی با 5 امتیاز، جعفری با 5 امتیاز، رومی فرد با 4 امتیاز، معاف 4 امتیاز و مشیر آبادی نیز با 4 امتیاز به ترتیب اول تا ششم شدند.
در این مسابقات که از 31 اردی بهشت ماه به مدت 4 روز برگزار شد اصغر قاسمی ، دبیر هئیت ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان، به عنوان سرپرست تیم استان به این مسابقات اعزام شد.

از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیونها و مجموعه های ورزشی سال 92 تقدیر شد

روابط عمومی بازدید : 247 سه شنبه 30 ارديبهشت 1393 نظرات ()

با حضور دکتر گودرزی
از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیونها و مجموعه های ورزشی سال 92 تقدیر شد

در مراسمی ویژه با حضور وزیر ورزش و جوانان از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیونها و مجموعه های ورزشی سال 92 در ساختمان شماره 1 وزارت ورزش و جوانان تقدیر شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در این مراسم دکتر گودرزی با اهدا لوح تقدیر از یکسال تلاش 23مدیر روابط عمومی فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی تجلیل کرد .
نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند :.......

 

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

بازدید دبیر اول سفارت ژاپن از محل مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران

روابط عمومی بازدید : 316 سه شنبه 30 ارديبهشت 1393 نظرات ()

بازدید دبیر اول سفارت ژاپن از محل مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران

دبیر اول سفارت ژاپن و هیئت همراه از محل مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران مختص نابینایان بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، «توموحیرو ناکاگاکی» دبیر اول سفارت ژاپن و هیات همراه با حضور در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران در ابتدا از اردوی گلبال آقایان و سپس از اردوی جودو کاران بازدید به عمل آورد و در نهایت در جمع بانوان گلبالیست به بحث و گفتگو در خصوص ورزش معلولین در ایران پرداخت.
در پایان این بازدید دبیر اول سفارت ژاپن در جلسه‌ای که با حضور محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان ،محمد بیدگلی سرمربی گلبال آقایان ،ناصر قراگوزلو مربی جودو ، فاطمه عبداللهی سرمربی گلبال بانوان و دیگر مسئولین فدراسیون تشکیل شد از توان بالای ورزشکاران ملی پوش نابینا وکم بینا و نیز اهمیت دادن فرهنگ ایرانی به ورزش نابینایان وکم بینایایان ابراز شگفتی کرد.
وی خاطر نشان کرد طی مذاکره ای با سفارت ژاپن در صورت امکان از کمک های بلا عوض برای تامین امکانات ورزشی نابینایان وکم بینایان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران..

تهران بر بلندای مسابقات گلبال پیشکسوتان قهرمانی کشور

روابط عمومی بازدید : 290 پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393 نظرات ()

تهران بر بلندای مسابقات گلبال پیشکسوتان قهرمانی کشور

مسابقات گلبال پیشکسوتان قهرمانی کشورکه دربابلسربرگزار شد با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان،در این رقابتها تهران اول شد، مازندران در سکوی دوم قرار گرفت، قزوین در جایگاه سوم ایستاد و خراسان رضوی چهارم شد.
این رقابتها با حضور 16 تیم و در 4 گروه 4 تیمی برگزار شد که نتایج کامل مرحله یکچهارم، نیمه نهایی و فینال و رده بندی به شرح زیر است:
مرحله یکچهارم نهایی:
تهران 12 همدان 5
قزوین 10 گیلان 0
لرستان 7 مازندران 15
خراسان رضوی 12 اصفهان 10
بدین ترتیب تیمهای تهران، قزوین، مازندران و خراسان رضوی به نیمه نهایی راه یافتند.
مرحله نیمه نهایی:
تهران 9 قزوین 3
مازندران 14 خراسان رضوی 8
فینال:
تهران 8 مازندران 6
رده بندی:
خراسان رضوی 6 قزوین 7
در مراسم اختتامیه و توزیع جوایز و مدال محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان،رییس هیات استان مازندران و مدیر کل امور ورزش و جوانان استان حضور داشتند

.
منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

 

اولین نشست هم اندیشی تبیین نقش فرهنگی فدراسیونهای ورزشی کشور

روابط عمومی بازدید : 254 یکشنبه 21 ارديبهشت 1393 نظرات ()

اولین نشست هم اندیشی تبیین نقش فرهنگی فدراسیونهای ورزشی کشور
دکتراحمدی:باید جوهر فرهنگی را در ورزش پررنگ تر کنیم

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان گفت : حوزه فرهنگ، حوزه تعامل ،تفاهم ، همدلی و همکاری است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،دکتر عبدالحمید احمدی در نخستین نشست هم اندیشی تبیین نقش فرهنگی فدراسیون های ورزشی کشور به بیانات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ و ورزش اشاره کرد و با بیان اینکه در نامگذاری سال 93 توسط ایشان بر واژه فرهنگ بسیار تاکید شده، اظهار داشت : این نامگذاری از 2 بعد می تواند قابل بررسی باشد اول اینکه رهبر معظم انقلاب آن رضایتمندی را که در کلیت از حوزه فرهنگ بایدداشته باشند را ندارند و خروجی ها در این بخش در سطح مطلوبی نیست، دوم اینکه این نامگذاری برای دست اندرکاران فرهنگی ایجاد فرصت کرده تا از این فضا برای ارتقاء فعالیت های خود استفاده کنند .
وی افزود:اما واقعیت این است که این نامگذاری می تواند تلنگری به نهادهای فرهنگی کشور باشد وچرا که مقوله فرهنگ به توجه بیشتری نیاز دارد .
وی در ادامه این نشست با مهم خواندن مناسبتهای مذهبی....

 

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

 

سرپرست انجمن دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان منصوب شد

روابط عمومی بازدید : 232 شنبه 20 ارديبهشت 1393 نظرات ()

سرپرست انجمن دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان منصوب شد

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان"علی اصغر هادی زاده" به عنوان سرپرست انجمن دو ومیدانی فدراسیون نابینایان وکم بینایان منصوب شد.
در این حکم آمده است :
جناب آقای علی اصغر هادی زاده
بااهداء سلام
احتراماً ، با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی در خصوص امر ورزش نابینایان و کم بینایان بدینوسیله به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست انجمن دو ومیدانی فدراسیون نابینایان وکم بینایان منصوب می شوید.
مطمئناً مدیریت اثربخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر شما موجبات ارتقاء انجمن دو ومیدانی این فدراسیون را فراهم خواهد نمود .
از درگاه ربّ جلیل سعادت و موفقیت جنابعالی را مسئلت دارم

  منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

قابل توجه هیئت های استانی

روابط عمومی بازدید : 273 شنبه 20 ارديبهشت 1393 نظرات ()


به پیوست تقویم پیشنهادی فدراسیون، در بخش مسابقات داخلی ،اعزام ها و رقابتهای برون مرزی برای سال 1393 جهت اطلاع در سایت فدراسیون درج می‌گردد. خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری و میزبانی رویدادهای اعلام شده، درخواست کتبی خود را همراه با فرم درخواست میزبانی در اولین فرصت به فدراسیون ارسال نمایید.

دریافت فایل:

http://www.blindsports.ir/www/pdf/taghvim%2093%20bedone%20mali1.pdf

اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال بانوان از ، از 14 اردیبهشت به میزبانی تهران آغازخواهد شد

روابط عمومی بازدید : 249 پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393 نظرات ()

اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال بانوان از ، از 14 اردیبهشت به میزبانی تهران آغازخواهد شد

اولین مرحله اردوی تدارکاتی، انتخابی تیم ملی گلبال بانوان با دعوت از 12 ورزشکار برگزار می شود.
تمرینات بانوان ملی پوش تیم گلبال به منظور آمادگی حضور در تورنمنت بین المللی چین انتخابی رقابت های پاراآسیایی 2014 اینچئون که مهر ماه امسال در کره جنوبی برگزار می شود، از 14 اردیبهشت لغایت 21 اردیبهشت د ر مجموعه وزشی شهید هرندی تهران آغاز خواهد شد.
ورزشکاران دعوت شده به اردو ترکیبی از بازیکنان با تجربه ونیز چند نفر از بازیکنان جدید هستند که اسامی مدعوین ذیلا" اعلام میگردد:
مریم کوه فلاح ، ریزان دژاهنگ ،زهره مظاهری، مریم صالحی زاده، طیبه استکی، سمیرا جلیلوند، زهرا قمصری، فاطمه قمصری، مرضیه شهرکی نیا، فاطمه قائدی، سمیرا محمودی و مریم جعفرزاده زیر نظر فاطمه عبداللهی به عنوان سرمربی ، طیبه ملکی و زینب ارک دستانی به عنوان مربی تمرینات خود را انجام میدهند.
معصومه فلاح نیزبه عنوان سرپرست تیم را هدایت میکند

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

اولين مرحله اردو آمادگی تيم ملی فوتبال پنج نفره در کرمان برگزار می شود

روابط عمومی بازدید : 295 چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393 نظرات ()


با دعوت از 20 ورزشکار،
اولين مرحله اردو آمادگی تيم ملی فوتبال پنج نفره در کرمان برگزار می شود

ملی پوشان تيم فوتبال پنج نفره از 21 اردیبهشت لغایت 29 اریبهشت به اردو فراخوانده شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان ،بیست ورزشکار از استان های خوزستان ،فارس، آذربایجان شرقی ،مرکزی ،خراسان رضوی ، گيلان، مازندران، کرمان و تهران تمرينات خود را زير نظر مربيان تيم ملی، آقايان ایمان فرحبخش،امیر حمزه زارع،محمد رضا شاددل و سر مربیگری جواد فلفلی انجام می دهند و سرپرستی اردو نيز بر عهده محمود حدادیان در کرمان است.
اين تمرينات به منظور آماده سازی ورزشکاران برای رقابت های پيش رو و قرار گرفتن در شرايط تمرينی پيش بينی شده و اولين رويداد برون مرزی برای رشته فوتبال پنج نفره، مسابقات پاراآسيايی کره جنوبی است.
اسامی ورزشکاران مدعو به شرح زير است: حسین رجب پور،محمد حیدری،صادق رحیمی،احمد رضا شاه حسینی ،میثم شجاعیان ،امیر پور رضوی ،بهزادزاد علی اصغر ،اکبر شوشتری ،کامبیز محکم ،حجت ا.. مزارعی ،سعید نجفی ،محمد رضا مهنی نسب ،رسول باصری ،ولی قهرمانی ،سامان اجرت دست ،حمید رضا ابراهیمی ،بهنام ابراهیمی ،اسماعیل احمدی ،قادر مصادق پور و مرتضی رمضانی .

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

روابط عمومی باید اثر بخش و امید بخش باشد

روابط عمومی بازدید : 237 سه شنبه 09 ارديبهشت 1393 نظرات ()

در نشست هم اندیشی رئیس کمیته ملی المپیک با روابط عمومی فدراسیون ها؛کیومرث هاشمی:از این پس حمایت از روابط عمومی ها در دستور کار کمیته قرار خواهد داشت/روابط عمومی باید اثر بخش و امید بخش باشد 

نشست هم اندیشی کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک با مدیران و مسئولان روابط عمومی فدراسیون های ورزشی صبح امروز در سالن جلسات کمیته ملی الپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این ابتدای این نشست که با حضور کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک،مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و محمود عبداللهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک، مدیران و مسئولان روابط عمومی فدراسیون های ورزشی برگزار شد کیومرث هاشمی ضمن خیر مقدم به مدعوین ابراز داشت:امسال با توجه به رویدادهای مهم ورزشی قاره ای و جهانی همچون بازیهای آسیایی اینچئون و المپیک نوجوانان از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و باید تلاش کنیم کاروان ورزشی کشورمان حضور شایسته ای در این رقابتها داشته باشد. 

وی ادامه داد: خوشبختانه اکثر مدیران روابط عمومی ها

..... .

بازديد سرزده رییس کمیته المپیک از فدراسیون نابینایان وکم بینایان

روابط عمومی بازدید : 316 چهارشنبه 03 ارديبهشت 1393 نظرات ()

صبح امروز صورت گرفت ؛
بازديد سرزده رییس کمیته المپیک از فدراسیون نابینایان وکم بینایان

رییس کمیته ملی المپیک 8 صبح امروز چهارشنبه 3/2/93از فدراسیون نابینایان وکم بینایان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،کیومرث هاشمی رییس کمیته المپیک سرزده ضمن بازدید از فدراسیون نابینایان وکم بینایان با محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان دیدار و گفت‌وگو کرد. 
کیومرث هاشمی با تقدير از تلاش محمد رضا مظلومی در راه پيشبرد برنامه هاي توسعه اي ورزش نابینایان وکم بینایان، در جريان كم و كيف فعاليت و برنامه های فدراسيون ،اردوها ی اینچئون کره ومشکلات این فدراسیون قرار گرفت و حضور مظلومی را به عنوان روشن دل برای جامعه ورزش نابینایان به فال نیک گرفت و براي وي آرزوي موفقيت كرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

میلاد حضرت فاطمه(س) مبارک باد

روابط عمومی بازدید : 291 یکشنبه 31 فروردين 1393 نظرات ()

رسول الله را باشد دو قرآن ، صامت و ناطق


کتاب صامتش قرآن ، کتاب دیگرش زهرا


درود هر زن آزاده و هر مرد آزاده


بر آن بانو که باشد در ولایت رهبرش زهرا

تیم منتخب دو ومیدانی نابینایان وکم بینایان کشورمان بامداد جمعه به میهن بازمی گردد

روابط عمومی بازدید : 205 چهارشنبه 27 فروردين 1393 نظرات ()

با کسب 11 نشان رنگارنگ،
تیم منتخب دو ومیدانی نابینایان وکم بینایان کشورمان به میهن بازمی گردد

دو ومیدانی کاران جمهوری اسلامی ایران با کسب 11 نشان رنگارنگ بامدادجمعه از رقابت های بین المللی جایزه بزرگ پکن به میهن بازمی گردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، تیم منتخب دو ومیدانی کشورمان موفق به کسب 3 نشان طلا و ، 3 نقره و5 برنز ویک عنوان چهارمی به عنوان نایب قهرمان جایزه بزرگ پکن شناخته شدند.
در رقابت های بین المللی ، 16 کشور جهان حضور داشتند و کاروان کشورمان با 6 نماینده در این رقابت ها شرکت کرد که هر6 نفر آنها به روی سکو رفتتند

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

محمد مراد مانگشتی سرپرست خزانه داری فدراسیون نابینایان وکم بینایان شد

روابط عمومی بازدید : 261 سه شنبه 19 فروردين 1393 نظرات ()

محمد مراد مانگشتی سرپرست خزانه داری فدراسیون نابینایان وکم بینایان شد

طي حکمي از سوی محمدرضا مظلومی محمد مراد مانگشتی بعنوان سرپرست خزانه دار ی فدراسيون نابینایان وکم بینایان منصوب شد .
به گزارش روابط عمومي فدراسيون نابینایان وکم بینایان: در اين حکم چنين عنوان شده است :جناب آقای محمد مراد مانگشتی با توجه به تجربه و تخصص جنابعالي ، بموجب اين ابلاغ بعنوان سرپرست خزانه داری فدراسيون منصوب مي شويد . اميد است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت قوانین و مقررات موضوعه در راستای توسعه و پیشرفت ورزش نابینایان وکم بینایان کشور این فدراسیون را یاری نمائید

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

ناظمی :روابط عمومی های برتر فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی معرفی شدند

روابط عمومی بازدید : 297 شنبه 16 فروردين 1393 نظرات ()

ناظمی :روابط عمومی های برتر فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی معرفی شدند

  با ارزیابی صورت گرفته از سوی اعضای کارگروه روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ، روابط عمومی های برتر دردو بخش عملکرد و سایت در سال 1392 معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه ورزش به عنوان یک مقوله فراگیر اجتماعی مورد توجه قرار دارد از این رو روابط عمومی ها در حوزه ورزش ، نقش خطیر و مهمی در اگاهی بخشی واطلاع رسانی دقیق ، درست وبه هنگام دارند.
ناظمی با تاکید بر اینکه هدف از این بررسی هاشناسایی مشکلات و ارتقاء جایگاه روابط عمومی های ورزشی است، اظهار داشت : بررسی دقیق وکارشناسانه فدراسیونها ......

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران 

تعداد صفحات : 9

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • فدراسیون نابینایان و کم بینایان
 • هيات نابينايان و كم بينايان هرمزگان
 • سازمان تربیت بدنی
 • اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان
 • شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
 • مجموعه ورزشی آزادی تهران
 • آکادمی ملی المپیک
 • شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان
 • کميته ملی المپيک
 • بهزیستی هرمزگان
 • مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رودان
 • کمیته بین المللی المپیک
 • فرمانداری رودان
 • اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان
 • اداره کل تربیت بدنی استان هرمزگان
 • کمیته ملی پاراالمپیک
 • ایرنا
 • بهزیستی رودان
 • اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان
 • ایسنا
 • باشگاه خبرنگاران
 • رودان نیوز
 • فارس
 • شبکه خبر سیما
 • شبکه ورزش ايران
 • مهر
 • موج
 • میراث فرهنگی
 • واحد مرکزی خبر
 • پانا
 • گروه نشریات ابرار
 • موسسه اطلاعات
 • ایران ورزشی
 • جام جم آنلاین
 • فوتبال برتر
 • روزنامه خبر ورزشی
 • روزنامه نسل فردا
 • روزنامه ورزشی نود
 • انجمن دفاع از حقوق معلولین
 • انجمن هنرمندان نابینا و کم بینا
 • جامعه مجازی نابینایان و کم بینایان ایران
 • بشری
 • موسسه خیریه بادست های شکوفا
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 129
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 19
 • آی پی دیروز : 67
 • بازدید امروز : 123
 • باردید دیروز : 113
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 714
 • بازدید ماه : 2,807
 • بازدید سال : 28,484
 • بازدید کلی : 85,112
 • حدیث هفته

  مَن لَم یجِد لِلاساءَةِ مَضَضّا لَم یکن عِندَهُ لِلاِحسانِ مَوقعٌ
  کسی که مزه رنج و سختی را نچشیده ، نیکی و احسان در نزد او جایگاهی ندارد.

  امام موسی کاظم (علیه السلام).

  بحارالانوار، جلد 78، ص 333