close
تبلیغات در اینترنت
هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان - 4
loading...

هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی از اردوی تیم ملی گلبال بازدید کرد

روابط عمومی بازدید : 244 یکشنبه 10 فروردين 1393 نظرات ()

سجادی: با تلاش ورزشکاران نابینا و کم بینا به کسب جایگاه درخشان در پارآسیایی و پارالمپیک امیدواریم

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در جمع اردونشینان تیم ملی گلبال، با تاکید بر این نکته که این ورزش در کشور ما رشته ای نوپا است،‌ گفت: «با پشتکار ملی پوشان و برنامه ریزی فدراسیون خوشبختانه نتایج خوبی در سطح جهانی و بین المللی کسب کرده ایم.» به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید نصرالله سجادی صبح امروز (یکشنبه 10 فروردین) از مجموعه فرهنگی ورزشی نابینایان و کم بینایان شهید هرندی دیدن و با ملی پوشان گلبال گفت و گو کرد.
دکتر سجادی ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید به ملی پوشان گلبال گفت: « خوشحالم که نخستین دیدارم با ورزشکاران در سال جدید با شما ورزشکاران نابینا و کم بینا است و این را به فال نیک می گیرم. امسال سال شلوغی برای ورزش کشور است و لازمه حضور موفق در مسابقات پیش رو همین تلاش ها و تمرینات شما است.»

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی در ادامه ضمن تقدیراز تلاش های محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان افزود: گلبال با این که در کشور ما رشته ای جدید و نوپا است اما با پشت کار شما و برنامه ریزی فدراسیون نتایج قابل قبولی در این رشته بدست آمده و پیشرفت خوی داشته است.

سجادی ادامه داد: آغاز اردو وتمرینات در ایامی که اکثر بخش های کشور حالت نیمه تعطیل دارد نشان از عزم راسخ شما برای کسب موفقیت است و امیدوارم با این تلاش ها بتوانیم جایگاه خود را در سطح جهان ارتقا داده و مدال های خوش رنگی در پارآسیایی و پارالمپیک کسب کنیم.

وی در پایان گفت: « به همه مربیان و کادر فنی و مسوولان فدراسیون خسته نباشید و خداقوت می گویم و امیدوارم پیروزی های شما ورزشکاران در سال جدید شادی و امید را برای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورد.»

در ادامه این بازدید، محمدرضا مظلومی با اشاره به رنکینگ یک تیم ملی گلبال در سطح جهان گفت:« ورزشکاران نابینا و کم بینا از پتانسیل خوبی برخوردارند که امیدوارم با کمک وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک بتوانیم مشکلات این ورزشکاران را مرتفع کنیم.»

در این بازدید دکتر سجادی از هتل خوابگاه این مجموعه،‌ سالن بدنسازی و ‌زمین چمن مصنوعی دیدن و به تکمیل استخر و به روز کردن دستگاه های بدنسازی تاکید کرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران

حضور معاون وزیر ورزش در اردوی تیم ملی گلبال

روابط عمومی بازدید : 234 یکشنبه 10 فروردين 1393 نظرات ()

حضور معاون وزیر ورزش در اردوی تیم ملی گلبال؛ دکتر سجادی:امیدوارم در رقابتهای جهانی فنلاند موفق ظاهر شوید

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در اردوی تیم ملی گلبال کشورمان با ملی پوشان اعزامی به رقابتهای جهانی فنلاند دیدار و گفت وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان،دکتر نصراله سجادی با حضور در اردوی تیم ملی گلبال در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران ضمن دیدار با محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان از تمرینات تیم ملی گلبال اعزامی به مسابقات جهانی فنلاند بازدید کرد و برای ملی پوشان کشورمان آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.
دکتر سجادی خطاب به ملی پوشان گلبال گفت: این اولین بازدید بنده در سال 93 بود و خوشحالم که در کنار شما و خانواده ورزشکاران نابینا و کم بینا هستم.خوشبختانه با حضور آقای مظلومی در فدراسیون کارها منظم و طبق برنامه پیش می رود و مطمئنا این تلاش و کوشش به ثمر خواهد نشست.
وی اظهار داشت:می دانم که کارسختی در رقابتهای جهانی در پیش دارید ولی امیدوارم که بتوانید در این مسابقات مهم و معظم موفق و سربلند ظاهر شوید.
معاون وزیر ورزش در ادامه وعده داد که وزارت ورزش در ساخت و تکمیل استخر ورزشگاه هرندی فدراسیون نابینایان را حمایت و پشتیبانی کند.وی همچنین گفت که یک ست کامل وسائل و تجهیزات بدنسازی در اختیار این مجموعه قرار دهد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

دکترعراقچی معاون وزیر امور خارجه : حضورم در فدراسیون نابینایان وکم بینایان فرهنگی است نه ورزشی

روابط عمومی بازدید : 239 یکشنبه 25 اسفند 1392 نظرات ()

دکترعراقچی معاون وزیر امور خارجه :
حضورم در فدراسیون نابینایان وکم بینایان فرهنگی است نه ورزشی

دکتر عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه گفت:حضور بنده در فدراسیون نابینایان وکم بینایان کاملا"جنبه فرهنگی دارد نه ورزشی.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان وبه نقل از سایت انتخاب (کد خبر: ۱۵۱۶۶۶) وی با بیان این مطلب افزود هدف من خدمت به قشر آسیب دیده جامعه است و از اینکه میتوانم قدم کوچکی برای خانواده ورزش نابینایان و کم بینایان بردارم یک توفیق است که نصیب بنده شده است.
وی اظهار داشت وقتی با دعوت محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان که خود از جانبازان نابینای جنگ تحمیلی است به این فدراسیون رفتم بعضی ها به من می گفتند که در شان تو نیست که وارد کار ورزشی بشوی ولی باید بگویم که اگر فدراسیون فوتبال و والیبال از من میخواستند نمی رفتم و خوشحالم که در خدمت قشر نابینا هستم.
دکتر عراقچی در خصوص مسئولیت خود در این فدراسیون گفت:هدف من کمک کردن و خدمت است و آنچه که از دستم بر می آید دریغ نخواهم کرد،من با سردار روغنی که از جانبازان و اسوه های جامعه است دوستی دیرینه دارم که بایدبه ایشان نسبت جانباز 400درصد بدهیم و از حضور در کنار وی و همچنین محمد رضا مظلومی در فدراسیون نابینایان و کم بینایان خرسندم و امیدوارم که بتوانیم به قشرورزشکار نابینا وکم بینا خدمت صادقانه انجام دهیم


منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران

دفتر هیئت نابینایان رودان افتتاح شد

روابط عمومی بازدید : 424 شنبه 24 اسفند 1392 نظرات ()

 دفتر هیات نابينايان و كم بينايان شهرستان رودان با حضور فرماندار و مدير ورزش و جوانان شهرستان و مسوولین هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان هرمزگان برگزار شد

 هیئت نابینایان شهرستان رودان اولین دفتر پس از مرکز استان است که با هدف سامان دهی ورزشکاران نابینا و کم بینا شهرستان در 2 رشته شطرنج و گلبال افتتاح شده است.

نایب رییس هیئت نابینایان شهرستان رودان گفت: هیئت نابینایان شهرستان رودان اولین دفتر پس مرکز استان است که با هدف سامان دهی ورزشکاران نابینا و کم بینا شهرستان در 2 رشته شطرنج و گلبال افتتاح شده است.

الناز القجه گفت: این هیئت 30عضو دارد که 8نفر خانم و 22نفر آقا هستند.

القجه گفت: در راستای ساماندهی وضعیت شغلی افراد عضو در هیئت تفاهم نامه ای با اداره کار تعاون و رفاه امور اجتماعی، برای یافتن شغل مناسب برای افراد عضو در هیئت یا اعضای خانواده آنها  امضا شده است.

وی افزود: اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در امور فرهنگی و مذهبی و برگزاری اردوهای سیاحتی زیارتی با این هیئت همکاری خواهد داشت.

القجه با اشاره به توانمندی های افراد عضو در هیئت گفت: با صحبت های انجام شده با اداره آموزش و پرورش شهرستان،  این اداره  در راستای آموزش و ادامه تحصیل این افراد نیز با هیات نابینایان و کم بینایان شهرستان همکاری خواهد کرد.

برگزاری اولین دور مسابقات استانی شطرنج نابینایان و کم بینایان

روابط عمومی بازدید : 321 شنبه 24 اسفند 1392 نظرات ()
اولین دور مسابقات استانی شطرنج نابینایان و کم بینایان استان هرمزگان به میزبانی شهرستان رودان برگزار شد.
این مسابقات  با حضور 8 شرکت کننده آقا و خانم به روش سوئیسی در رودان برگزار شد که خدارسان متولی در رده اول، محمد جاودان و امید خلاده به ترتیب در مقام های بعدی قرار گرفتندکه در پایان با حضور فرماندار این شهرستان مورد تقدیر قرار گرفتند.

تصویب افزایش میزان کمک هزینه پرداختی بهزیستی به مراکز غیردولتی

روابط عمومی بازدید : 232 یکشنبه 18 اسفند 1392 نظرات ()

مصوبه افزایش میزان کمک هزینه پرداختی سازمان بهزیستی کشور به مراکز غیردولتی برای نگهداری معلولان و ارائه خدمات توانبخشی، آموزشی و حرفه آموزی به آنها در جلسه هیئت دولت تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر «حسن روحانی» در جلسه هیئت دولت ضمن اشاره به حضور باشکوه و معنادار مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: این حضور شکوهمند و متفاوت نشانگر فضای مثبت و امیدبخش ایجاد شده در کشور می‌باشد که نویدبخش وحدت و انسجام ملی است.

در ادامه این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بررسی، به تصویب هیئت وزیران رسید که از آن می‌توان به افزایش میزان کمک‌هزینه پرداختی سازمان بهزیستی کشور به مراکز غیردولتی برای نگهداری معلولان و ارائه خدمات توانبخشی، آموزشی و حرفه‌آموزی به آنها اشاره کرد.

همچنین در پایان این جلسه با پیشنهادهای وزارت بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیأت وزیران سازمان‌های بیمه‌گر را مکلف کردند تا برخی از خدمات دندانپزشکی و همچنین هزینه‌های آزمایش ژنتیک را مشمول تعهدات بیمه‌ای خود قرار دهند.

 

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور

 

روابط عمومی بازدید : 248 جمعه 16 اسفند 1392 نظرات ()

برای حضور در بازیهای پارا آسیایی اینچئون و تورنمنت بین المللی آلمان؛
از شناگران ملی پوش نابینا و کم بینا رکوردگیری شد

  در مرحله نخست از اردوی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان از اردونشینان برای حضور بازیهای پارا آسیایی اینچئون و تورنمنت بین المللی برلین آلمان رکوردگیری به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، در این اردو که با حضور 23 ملی پوش و زیر نظر حمید شریفیان به عنوان سرمربی و مسعود عباسی به عنوان مربی در استخر کشواد و بعثت مادران کودکان تهران برگزار شد ازنفرات دعوت شده در ماده های 50 ، 100 و 400 متر آزاد،100 متر پروانه، قورباغه و کرال پشت و 200 متر مختلط انفرادی رکورد گیری شد.
رکوردهای مذکور در جلسه روز یکشنبه آینده که با حضور مسئولان فدراسیون و کمیته پارالمپیک برگزار می شودتحت بررسی قرار می گیرد و نفرات پذیرفته شده در اردوی تیم ملی شنای نابینایان و کم بینایان ابقا خواهند شد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران

روابط عمومی بازدید : 242 چهارشنبه 07 اسفند 1392 نظرات ()

ابراهیم یگانه مهر در گفت و گو با روابط عمومی هیئت ورزش های نابینایان وکم بینایان شهرستان رودان گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان در خصوص تامین فضا و لوازم اداری دفتر هیئت وزرشی نابینایان و کم بینایان امادگی کامل دارد

یگانه گفت: با توجه به اینکه این قشر مورد غفلت واقع شده اند و نیاز به تحرک، شادابی، پویایی دارند با همکاری فرمانداری شهرستان و هیئت نابینان و کم بینایان استان اقدام به افتتاح و معرفی هیئت ورزش های نابینایان وکم بینایان در شهرستان کرده ایم.

وی گفت: باید فضایی ایجاد شود که این قشر مانند دیگر گروه های جامعه از تمام ظرفیت های موجود در جامعه استفاده کنند و توانایی های خود را نشان دهند و برای خود، خانواده و شهرستان افتخار بیافرینند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: حامل پیام رییس جمهور برای مردم رودان هستم /اموات در کشور یارانه می گیرند

روابط عمومی بازدید : 224 سه شنبه 06 اسفند 1392 نظرات ()

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استقبال مسوولان و مردم رودان وارد این شهرستان شد و با حضور در مسجد جامع این شهر با مردم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس از رودان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید در شرایطی دولت را تحویل گرفت که دچار تحریم های شدیدی بودیم و بازار طلا و ارز در نوسان و تورم نیز 40 درصد بود.

علی جنتی افزود: در زمان تحویل گرفتن دولت بسیاری از کارخانه ها و صنایع تولیدی با یک سوم ظرفیت خود فعالیت می کردند که این دولت با مذاکرات دیپلماسی توانست بسیاری از تحریم ها را برطرف کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه فاز اول هدفمندی یارانه ها به صورت درستی در کشور اجرا نشد گفت: با اجرای فاز اول هدفمندی یارانه ها به صورت گذشته در دولت قبلی سزمایه عظیمی از کشور بی رویه مصرف شد.

جنتی افزود: جمعیت کشور 76 میلون نفر می باشد در حالی که نزدیک به 77 میلیون نفر یارانه دریافت می کنند و به نظر می رسد که اموات نیز یارانه دریافت می کنند.

وی مقاومت های مردمی و حضور مردم ایران در صحنه های مختلف و برگزاری مذاکرات متعدد توسط تیم دیپلماسی کشور را در رفع تحریم ها مثبت ارزیابی کرد و گفت: در گام اول بخشی از تحریم ها شکسته شد و ما همواره گفته ایم که بر مواضع خود ایستادگی می کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بسیاری از کارخانه ها که در نبود قطعات تعطیل شده بودند در سایه دولت تدبیر و امید توانستند با رفع تحریمات قطعات مورد نیاز خود را وارد کنند و به فعالیت خود ادامه دهند.

جنتی در جمع مردم رودان به سابقه تاریخی این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: وجود آثار تاریخی نشان از سابقه ی کهن و تاریخی این شهرستان دارد و در این شهرستان ظزفیت های بالای فرهنگی و هنری تیز وجود دارد.

       

 

جنتی: دغدغه های مردم رودان را به گوش دولت میرسانم

روابط عمومی بازدید : 262 سه شنبه 06 اسفند 1392 نظرات ()

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نمایندگی از رییس جمهور به شهرستان رودان سفر کرده ام و دغدغه های مردم و مسئولان را به گوش رییس دولت می رسانم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس از رودان، علی جنتی در مراسم استقبال مسئولان شهرستان رودان گفت: استان هرمزگان یکی از استان های استراتژیک کشور است و برای همین منظور نیز رییس جمهور نیز این استان را برای سفر دوم خود انتخاب کرده است.

وی تصریح کرد: به نمایندگی از رییس جمهور به شهرستان رودان سفر کرده ام و دغدغه های مردم و مسوولان را به گوش رییس دولت می رسانم.

به گزارش ایسنا؛ حضور در گلزار شهدا و دیدار مردمی از دیگر برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان رودان است.

     
 

رییس بهزیستی رودان:حمایت از ورزش معلولان و جانبازان یکی از وظایف کاری بهزیستی است

روابط عمومی بازدید : 295 سه شنبه 29 بهمن 1392 نظرات ()

رییس بهزیستی رودان:حمایت از ورزش معلولان و جانبازان یکی از وظایف کاری بهزیستی است

علی احمدی رییس بهزیستی رودان بر حمایت از ورزش های معلولان و جانبازان بعنوان یک وظیفه کاری تاکید کرد و گفت: بهزیستی در تلاش است با ایجاد و تقویت زیر ساخت های لازم در حوزه ورزش، زمینه رشد و توسعه ورزش این قشر تلاشگر و توانمند را در فراهم نماید.

علی احمدی نبود هیئت ورزشی معلولان و جانبازان در رودان را یک ضعف و خلاء دانست و بر لزوم حمایت و توجه ویژه به توسعه زیر ساخت های مورد نیاز در حوزه ورزش جهت بیان و معرفی استعدادها و توانمندی های این قشر مستعد تاکید کرد.

وی راه اندازی هیئت ورزشی نابینایان و کم بینایان در شهرستان رودان را اقدامی مهم و قابل تحسین در راستای رشد و توسعه ورزش معلولان و جانبازان دانست و اظهار امیدواری کرد: در سایه وحدت، تعامل، همدلی و حمایت های مردم و مسوولان؛ سایر هیئت های ورزشی راه اندازی شود تا این قشر بتوانند توانایی های خود در زمینه ورزش را به منصه ظهور برسانند.

علی احمدی از اعلام آمادگی بهزیستی در راستای توسعه دامنه حمایت از ورزش معلولان و جانبازان و شناسایی مددجویان ورزشکار دراین شهرستان خبر داد و بیان کرد: بهزیستی در حد بضاعت و توان خود همواره از رشد و توسعه ورزش این قشر حمایت می کند و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی با اشاره به استعدادهای موجود شهرستان در حوزه ورزش معلولان و جانبازان خاطر نشان کرد: در حال حاضر شماری از مددجویان جهت فعالیت در حوزه ورزش به مرکز استان مراجعه می کنند که با راه اندازی هیئت های ورزشی ویژه معلولان و جانبازان می توان ضمن حمایت از آنان بستر و زمینه توفیق روز افزون این قشر توانمند را ایجاد و تقویت کرد.

بهزیستی رودان در راستای حمایت از ورزش معلولان و جانبازان بویژه نابینایان و کم بینایان و تجهیز امکانات ورزشی مورد نیاز این قشر توانمند؛ دروازه ورزش گلبال را به این هیئت اهدا کرده است.

رییس مخابرات رودان: رفع مشکلات فراروی ورزش معلولان و جانبازان یک تکلیف و وظیفه همگانی است

روابط عمومی بازدید : 266 سه شنبه 29 بهمن 1392 نظرات ()


حسن خادمی: رفع مشکلات فراروی ورزش معلولان و جانبازان یک تکلیف و وظیفه همگانی است

حسن خادمی رییس مخابرات رودان با تاکید بر حمایت مادی و معنوی از ورزش معلولان و جانبازان؛ رفع مشکلات و نیازمندی های فراروی این قشر توانمند و مستعد را وظیفه و تکلیف همگان؛ بویژه مسوولان دانست و گفت: باید از تمامی ظرفیت ها در راستای رشد و توسعه ورزش این نیروهای دارای توانایی های عظیم بهره برداری و استفاده شود.

حسن خادمی خدمت به افراد معلول و جانباز را یک توفیق الهی خواند و اظهار امیدواری کرد: تمامی مسئولان اجرایی با نگاه ویژه ای در راستای توسعه و حمایت از ورزش معلولان وارد عرصه شوند و از تمامی ظرفیت های موجود در راستای پیشبرد برنامه های ورزشی و شکوفایی استعدادها و تونمندی های این قشر در شهرستان تلاش نمایند.

وی در ادامه با اشاره به حمایت های مخابرات در حمایت از ورزش معلولان و جانبازان بویژه نابینایان و کم بینایان و تجهیز امکانات ورزشی مورد نیاز این قشر توانمند؛ بیان کرد: در راستای تحقق این مهم؛ مخابرات دو خط تلفن ثابت به این هیئت اهداء و واگذار کرده است.

حسن خادمی در پایان با تاکید بر اینکه مخابرات؛ همواره از توسعه ورزش معلولان و جانبازان حمایت می کند از اعلام آمادگی این اداره در خصوص واگذاری اینترنت به این هیئت خبر داد و خاطر نشان کرد: در صورت نیاز؛ مخابرات این آمادگی را دارد که اینترنت پر سرعت را به هیئت ورزشی نابینایان و کم بینایان شهرستان اهداء و واگذار نماید.

تصویب افزایش میزان کمک هزینه پرداختی بهزیستی به مراکز غیردولتی

روابط عمومی بازدید : 258 سه شنبه 29 بهمن 1392 نظرات ()

مصوبه افزایش میزان کمک هزینه پرداختی سازمان بهزیستی کشور به مراکز غیردولتی برای نگهداری معلولان و ارائه خدمات توانبخشی، آموزشی و حرفه آموزی به آنها در جلسه هیئت دولت تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر «حسن روحانی» در جلسه هیئت دولت ضمن اشاره به حضور باشکوه و معنادار مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: این حضور شکوهمند و متفاوت نشانگر فضای مثبت و امیدبخش ایجاد شده در کشور می‌باشد که نویدبخش وحدت و انسجام ملی است.

در ادامه این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بررسی، به تصویب هیئت وزیران رسید که از آن می‌توان به افزایش میزان کمک‌هزینه پرداختی سازمان بهزیستی کشور به مراکز غیردولتی برای نگهداری معلولان و ارائه خدمات توانبخشی، آموزشی و حرفه‌آموزی به آنها اشاره کرد.

همچنین در پایان این جلسه با پیشنهادهای وزارت بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هیأت وزیران سازمان‌های بیمه‌گر را مکلف کردند تا برخی از خدمات دندانپزشکی و همچنین هزینه‌های آزمایش ژنتیک را مشمول تعهدات بیمه‌ای خود قرار دهند.

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور

مسابقه آنلاین کتابخوانی ویژه نابینایان و کم بینایان از طریق سایت booki.ir برگزار میشود.

روابط عمومی بازدید : 268 یکشنبه 27 بهمن 1392 نظرات ()

امور فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه افراد نابینا و کم بینا نموده است

کتاب های مدنظر برای این مسابقه به شرح ذیل می باشند:

۱-رازهای موفقیت در زندگی نوشته منصوره صفایی از انتشارات بهزاد

۲- نصایح نوشته علی مشکینی مترجم احمد جنتی از انتشارات الهادی

۳- کشتی پهلو گرفته نوشته مهدی شجاعی از انتشارات نیستان

۴- مسئله حجاب نوشته مرتضی مطهری از انتشارات صدرا

۵- جاذبه و دافعه امام علی علیه السلام نوشته مرتضی مطهری از انتشارات صدرا

۶-حماسه حسینی نوشته مرتضی مطهری از انتشارات صدرا

زمان شرکت در مسابقه: از تاریخ ۹۲/۰۹/۳۰ تا ۹۲/۱۲/۰۲

لینک سایت بوکی دات آر

 

تعداد صفحات : 9

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • فدراسیون نابینایان و کم بینایان
 • هيات نابينايان و كم بينايان هرمزگان
 • سازمان تربیت بدنی
 • اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان
 • شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
 • مجموعه ورزشی آزادی تهران
 • آکادمی ملی المپیک
 • شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان
 • کميته ملی المپيک
 • بهزیستی هرمزگان
 • مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رودان
 • کمیته بین المللی المپیک
 • فرمانداری رودان
 • اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان
 • اداره کل تربیت بدنی استان هرمزگان
 • کمیته ملی پاراالمپیک
 • ایرنا
 • بهزیستی رودان
 • اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان
 • ایسنا
 • باشگاه خبرنگاران
 • رودان نیوز
 • فارس
 • شبکه خبر سیما
 • شبکه ورزش ايران
 • مهر
 • موج
 • میراث فرهنگی
 • واحد مرکزی خبر
 • پانا
 • گروه نشریات ابرار
 • موسسه اطلاعات
 • ایران ورزشی
 • جام جم آنلاین
 • فوتبال برتر
 • روزنامه خبر ورزشی
 • روزنامه نسل فردا
 • روزنامه ورزشی نود
 • انجمن دفاع از حقوق معلولین
 • انجمن هنرمندان نابینا و کم بینا
 • جامعه مجازی نابینایان و کم بینایان ایران
 • بشری
 • موسسه خیریه بادست های شکوفا
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 129
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 19
 • آی پی دیروز : 67
 • بازدید امروز : 126
 • باردید دیروز : 113
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 717
 • بازدید ماه : 2,810
 • بازدید سال : 28,487
 • بازدید کلی : 85,115
 • حدیث هفته

  مَن لَم یجِد لِلاساءَةِ مَضَضّا لَم یکن عِندَهُ لِلاِحسانِ مَوقعٌ
  کسی که مزه رنج و سختی را نچشیده ، نیکی و احسان در نزد او جایگاهی ندارد.

  امام موسی کاظم (علیه السلام).

  بحارالانوار، جلد 78، ص 333