close
تبلیغات در اینترنت
هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان - مطالب ارسال شده توسط admin
loading...

هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

مسابقات انتخابی تیم گلبال استان جهت اعزام به مسابقات کشوری

روابط عمومی بازدید : 295 جمعه 10 مهر 1394 نظرات ()

گزارش تصویری/مسابقات انتخابی تیم گلبال استان جهت اعزام به مسابقات کشوری

تمرین آماده سازی بازیکنان تیم گلبال نابینایان جهت مسابقات انتخابی استان

روابط عمومی بازدید : 322 پنجشنبه 09 مهر 1394 نظرات ()

گزارش تصویری/تمرین آماده سازی بازیکنان تیم گلبال نابینایان جهت مسابقات انتخابی استان

مصوبات جلسه هیئت های رزمی با هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان

روابط عمومی بازدید : 336 دوشنبه 21 مهر 1393 نظرات ()

روز دوشنبه مورخه ۹۳/۷/۱۴ جلسه ی مسئولین هیئتهای رزمی و هیئت نابینایان و کم بینایان شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان با تلاوت آیات کلام الله مجید با موضوع برگزاری همایش چیاده روی ورزشکاران، مربیان، مسئولین هیئتهای رزمی و ورزشکاران نابینا و کم بینا شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای ارشد معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان ضمن عرض سلام و خیرمقدم به تمامی حاضرین و تبریک اعیاد قربان و غدیر بیان نمودند امروز نقش ورزش در توسعه جسمی و روحی فرد و جامعه بر کسی پوشیده نیس. امروز ورزش بصورت یک صنعت در آمده که رکود اقتصادی کمتر بر روی آن تاثیرگذار بوده و بسیاری از صنایع دیگر از طریق ورزش اقدام به فروش محصولات خود میکنند یعنی ورزش خیلی از صنایع دیگر هم تحت پوشش قرار داده است. همچنین جهت تکریم ورزش و ورزشکاران و لزوم معرفی ورزش به آحاد مردم همه ساله در تقویم ملی کشور (۲۶مهر لغایت ۲ آبان )بنام هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است که با توجه به ویژگی ها و خصیصه های موجود در ورزش مسئولیت ما در جهت معرفی ورزش به جامعه و توسعه آن در سطح شهرستان سنگین تر میکند همچنین در سال جاری بدلیل تقارن و نزدیکی هفته تربیت بدنی و ورزش با روز جهانی نابینایان (۲۳مهر) تصمیم گرفته شد، همایش پیاده روی با حضور ورزشکاران رزمی و نابینایان و کم بینایان شهرستان در جهت تکریم روز جهانی عصای سفید و هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار گردد. سپس حاضرین در جلسه هر یک در مورد چگونگی برگزاری مطلوب همایش پیاده روی مطالبی بیان نمودند در نهایت تصمیمات ذیل حاصل گردید:

 • برگزاری همایش پیاده روی روز پنجشنبه مورخه ۹۳/۷/۲۴ ساعت ۱۵/۳۰  شروع همایش:اداره ورزش و جوانان    پایان همایش: گلزارشهدا
 • حضور کلیه ورزشکاران رزمی شهرستان با لباس فرم به همراه مسئولین هیئت ها، مربیان، داوران و…در همایش
 • هماهنگی با سایر دستگاهها و نهادها در خصوص برگزاری همایش به نحو مطلوب
 • مربیان رزمی ورزشکاران تحت پوشش را جهت اجرای حرکات نمایشی رزمی در روز برگزاری همایش آماده کنن.

منبع : سایت اداره ورش و جوانان شهرستان رودان

نشست هیات رییسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان در محل فدراسیون

روابط عمومی بازدید : 324 یکشنبه 20 مهر 1393 نظرات ()

نشست هیات رییسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان در محل فدراسیون

جلسه ماهانه هیات رییسه فدراسیون نابینایان وکم بینایان ساعت 10صبح روز شنبه 19 مهر با حضور اعضای هیات رییسه در محل فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،در این جلسه دکتر هاشمی رییس بهزیستی کل کشور ،محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان ، ،محسن جعفری دبیر فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، سید جلال روغنی عضو هیئت رئیسه، خانم بتول مالکی عضو هیئت رئیسه و معاونت امورمالی شهرداری منطقه12 ، ،سمیه شاعری نایب رییس بانوان فدراسیون، رحیمی شیخ و محمد مراد مانگشتی ذیحسابی فدراسیون حضور داشتند.
در این جلسه آقای مظلومی رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،ضمن خوش آمدگوئی به حاضران در قسمت اول بیانات خود به گزارش عملکرد فدراسیون درماههای مرداد و شهریور پرداخت و در نهایت وضعیت تیمهای ملی اعزامی به بازیهای پاراآسیایی2014 اینچئون، شرایط تیم ملی پاورلیفتینگ اعزامی به رقابتهای جهانی ترکیه و همچنین رسیدگی به وضعیت تیمهای ورزشی جهت شرکت در مسابقات جهانی نابینایان سال 2015 سئول کره جنوبی و مسائل مالی ای مسابقات مورد بررسی قرار گرفت و تمامی موارد فوق به تصویب اعضای هیات رییسه رسید.

همایش پیاده روی ورزشکاران نابینا و کم بینا به مناسبت روز عصای سفید

روابط عمومی بازدید : 370 شنبه 19 مهر 1393 نظرات ()

همایش پیاده روی

ورزشکاران نابینا و کم بینا به مناسبت روز عصای سفید

 

پنجشنبه 23/7/1393 ساعت 15

 

حرکت از روبروی اداره ورزش و جوانان تا گلزار شهدا

 

 

مراسم تجلیل از مربیان، ورزشکاران مشهدی اعزامی به مسابقات پاراآسیایی 2014

روابط عمومی بازدید : 338 دوشنبه 14 مهر 1393 نظرات ()

مراسم تجلیل از مربیان، ورزشکاران مشهدی اعزامی به مسابقات پاراآسیایی 2014

مراسم تجلیل از مربیان، ورزشکاران اعزامی به مسابقات پاراآسیایی 2014 در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور مدیرکل ، معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینااین ،مراسم تجلیل از مربیان، ورزشکاران اعزامی به مسابقات پاراآسیایی 2014 در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور مدیرکل ، معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، مدیریت امور تربیت بدنی همگانی شهرداری مشهد ، معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، رؤسای هیأت های نابینایان و کم بینایان و جانبازان و معلولین خراسان رضوی و جمع کثیری از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.
در این مراسم سردار باقرزاده رئیس هیأت نابینایان و کم بینایان از برگزاری این مراسم قدردانی کرده و ضمن معرفی ورزشکاران هیأت خود برای همه آنها آرزوی موفقیت و کسب مدال خوشرنگ طلا کرد. هادی رضایی سخنران بعدی بود که از زحمات اداره کل ورزش و جوانان، بنیاد شهید و امور ایثارگران و همه اصحاب رسانه قدردانی کرد و با معرفی ورزشکاران اعزامی جانباز و معلول، از همه آنها خواست تا برای شاد کردن دل مردم شهر و استان با همت و تلاش بیشتر و اتکال به خدای متعال و حضرت امام رضا(ع) با کسب مدال های خوشرنگ به شهر خود برگردند.
کوروش صبوریان هم در این مراسم با اهمیت کار ورزشکاران در مسابقات بین المللی و مهمی همچون پاراآسیایی اینچئون گفت: من واقعاً خوشحالم که در خدمت شما عزیزان هستم و صمیمانه برای همه شما آرزوی موفقیت و کسب مدال طلا را دارم.
در پایان مراسم توسط مسئولین استان لوح تقدیر و هدایای نقدی به 23 نفر اعضای کاروان غدیر از استان خراسان رضوی تقدیم شد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

نگاهی بر طراحی مدال های دومین دوره بازی های پاراآسیایی

روابط عمومی بازدید : 317 چهارشنبه 09 مهر 1393 نظرات ()

بازی های پاراآسیایی اینچئون- 2014؛
نگاهی بر طراحی مدال های دومین دوره بازی های پاراآسیایی

دومین دوره بازی های پاراآسیایی، از 26 مهر تا 2 آبان به میزبانی اینچئون، در کشور کره جنوبی برگزار خواهد شد.

مدال های طراحی شده برای این مسابقات، الهام گرفته از حس خودباوری و افتخار ورزشکاران دارای معلولیتی است که موفق می شوند این نشان ها را بر گردن آویزند.

برای هر 23 رشته این بازی ها، یک سری مدال طلا، نقره و برنز با طرحی ثابت در نظر گرفته شده که 180 گرم وزن، 70 میلی متر قطر و 7 میلی متر ضخامت دارد.

طرح روی مدال، نشان دهنده حرکت شعله های آتش و یادآور مشعل بازی های پاراآسیایی 2014 است و اشاره ای به آغاز وپایان این بازی ها دارد.

همچنین طرح روی مدال، نمادی است از اشتیاق ورزشکاران دارای معلولیت به ورزش، که شعله این اشتیاق به آسانی خاموش نمی شود.

جنس فلز نشان بازی های پاراآسیایی اینچئون، از طلا ونقره خالص بوده ودر نشان های برنز نیز 80 درصد برنز ( مس) و 20 درصد زینک ( روی) به کار رفته است.

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

برگزاری نشست مشترک هیئت های ورزشی شهرستان رودان با معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان

روابط عمومی بازدید : 490 جمعه 04 مهر 1393 نظرات ()

جلسه مشترک هیئت های ورزشی شهرستان با آقای خادمی معاونت محترم اداره کل ورزش و جوانان استان و سرکار خانم پور غلامی معاونت ورزشی بانوان استان در روز چهارشنبه مورخه ۹۳/۷/۲ با هدف بررسی مشکلات ورزش شهرستان و تدوین برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش(۲۶مهر لغایت ۲آبان) برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای یگانه مهر سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به حاضرین در اهمیت و جایگاه ورزش در سلامت روحی و روانی فرد و جامعه پرداختند و همچنین با بیان اینکه امروزه ورزش بعنوان یک صنعت مهم در آمده که شاهد کمترین رکود اقتصادی جهان می باشد و به همین دلیل است که وظیفه ما را در جهت شناخت ورزش به جامعه را سنگین تر می کند. سپس ایشان از هیئت های ورزشی خواستند که با حضوری پررنگ برنامه های ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش شرکت نمایند. در ادامه جلسه نیز مسئولین هیئت های ورزشی با بیان مشکلات و ارائه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش پرداختند. سپس آقای خادمی معاونت ورزشی اداره کل ضمن تقدیر از عملکرد هیئت های ورزشی در ۶ ماهه اول سال ۹۳ در شهرستان رودان بیان نم.دند که شهرستان رودان از قطب های ورزشی استان می باشد که سرشار از استعداد می باشد و این استهداد وظیفه مارا در جهت پرورش آنها و معرفی به جامعه ورزش کشور سنگین تر می کند

منبع : اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان

گزارش تصویری/ حضور نمایندگان رودانی در دوره مربی گری گلبال در همدان

روابط عمومی بازدید : 408 چهارشنبه 19 شهريور 1393 نظرات ()

هفتمین مرحله اردوي آمادگي تيم ملي جودو نابينايان و کم بينايان

روابط عمومی بازدید : 534 چهارشنبه 29 مرداد 1393 نظرات ()

هفتمین مرحله اردوي آمادگي تيم ملي جودو نابينايان و کم بينايان

فدراسيون ورزش هاي نابينايان و کم بينايان، هفتمین مرحله اردوي آمادگي تيم ملي جودو را جهت شرکت در بازي هاي پارآسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی درشهید هرندی تهران برگزار مي کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، اين مرحله از اردو با سرمربي گري:خسرو گلکار، مربي گري:ناصر قرا گوزلو و علی خلیری برگزار مي گردد.
ورزشکاران مدعو:
محمد جواد خاتونی ،حمزه ندری ،سعید رحمتی،عباس حیدری،محمد عابد،رضا غلامی،محسن خنده،حامد علیزاده،محمد علی شنانی،امید نوری جعفری،علی نوایی ،میثم بنی طباء،موسی پور عباس و حسین دارابی .
گفتنی است زمان برگزاری اردو از 7/6/93 لغایت 16/6/93 میباشد.

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی نابینایان وکم بینایان

روابط عمومی بازدید : 509 چهارشنبه 22 مرداد 1393 نظرات ()

جهت حضور در مسابقات پارآسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی ؛
اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی نابینایان وکم بینایان

اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی نابینایان وکم بینایان 28 تا 31 ماه جاری در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی دو ومیدانی با حضور ورزشکاران دعوت شده از استان های کشور در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران برگزار می شود.

ورزشکاران دعوت شده با در دست داشتن مدارک لازم و برنامه تمرینی که توسط مربیانشان تنظیم شده، تمرینات خود را در این اردو ادامه خواهند داد.
تیم ملی دو ومیدانی نابینایان وکم بینایان ایران خود را برای حضور قدرتمندانه در مسابقات پار آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی آماده می کند.
اسامی ورزشکاران دعوت شده به اردو به شرح زیر است:
علی الهی ،سید حبیب حسینی،سجاد نیک پرست،مسعود حیدری ،نورمحمد آرخی،آریان لطفی ،علی رضا فرح،حمید اسلامی،فالح ناصری پوران،سید عرفان حسینی،امین بابلی ،حسن عسگری ،هاجر تکتاز ،حسین سعیدی ،مهدی مرادی کوچی به عنوان ورزشکار و سهراب اسدی به عنوان مربی و هاشم گلکار به عنوان سرپرست تیم را هدایت و رهبری میکند.

 

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران

اعلام نفرات برتر رکورد گیری وزنه برداران نابینا وکم بینا

روابط عمومی بازدید : 539 شنبه 18 مرداد 1393 نظرات ()

جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان ؛
اعلام نفرات برتررکورد گیری وزنه برداران نابینا وکم بینا

یک دوره رکورد گیری پاورلیفتینگ جهت انتخاب نفرات برتر برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه در رشت برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان ،یکدوره رکورد گیری وزنه برداری جهت انتخاب نفرات برتر برای اعزام به دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان که درمهر ماه سال جاری در آنتالیای ترکیه برگزار میگردد با حضور محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان کم بینایان و با حضور 18 وزنه برداران نابینا وکم از استانهای گیلان ،مازندران ،تهران،اصفهان ،کردستان ،کرمانشاه ،اردبیل و خراسان رضوی روز جمعه 17/5/93 در سالن بدمینتون استادیوم شهید عضدی رشت برگزار گردید که در پایان نتایج به شرح ذیل حاصل گردید:
دسته 56 کیلو گرم:
1- جواد قانع از خراسان رضوی با ثبت رکورد مجموع 425 کیلو گرم
2- حجت حمیدی کیژدهی از گیلان با ثبت رکورد مجموع 405 کیلو گرم
دسته 60 کیلو گرم :
1-سجاد خالدان از اصفهان با ثبت رکورد مجموع 430 کیلو گرم
دسته 5/67 کیلو گرم :
1- سید امیر حسین موسوی مهدویان از کرمانشاه با ثبت رکورد مجموع 5/502 کیلو گرم
2- علی رضا واحدی از مازندران با ثبت رکورد مجموع 490 کیلو گرم
دسته 75 کیلو گرم:
1-مهدی بهارزاده از اصفهان با ثبت رکورد مجموع 5/567 کیلو گرم
2-جعفر اسدالهی از مازندران با ثبت رکورد مجموع 5/562 کیلو گرم
دسته 5/82 کیلو گرم:
1-احد جواهری از اردبیل با ثبت رکورد مجموع 5/597 کیلو گرم
2-حمید پاکباز از گیلان با ثبت رکورد مجموع 565 کیلو گرم
3- قاسم مردانپور از تهران با ثبت رکورد مجموع 390 کیلو گرم

دسته 90 کیلو گرم:
مهرداد بهار زاده از اصفهان با ثبت رکورد مجموع 5/602 کیلو گرم
سیروس طاوری از کردستان با ثبت رکورد مجموع 5/567 کیلو گرم
حسین مردانپور از تهران با ثبت رکورد مجموع 560 کیلو گرم
دسته 100 کیلو گرم:
آرش حسن پور از اصفهان با ثبت رکورد مجموع 620 کیلو گرم
جمشید میر شکاری از مازندران با ثبت رکورد مجموع 5/607 کیلو گرم
دسته 110 کیلو گرم :
روحان احمدی از گیلان با ثبت رکورد مجموع 5/717 کیلو گرم
دسته 125 کیلو گرم:
احسان موسی نژاد از مازندران با ثبت رکورد مجموع 690 کیلو گرم
و در دسته 125+:
اسماعیل رنجبر از مازندران با ثبت رکورد مجموع 710 کیلو گرم

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

آغاز هشتمین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال آقایان نابینایان و کم بینایان

روابط عمومی بازدید : 830 شنبه 18 مرداد 1393 نظرات ()


آغاز هشتمین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال آقایان نابینایان و کم بینایان

در تداوم برنامه های تدارکاتی اعزام تیم های ملی نابینا یان و کم بینایان کشورمان به مسابقات پار آسیایی 2014 – اینچئون ، هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی گلبال آقایان از تاریخ27 مرداد لغایت 3شهریور در تهران تشکیل خواهد شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، 10 ورزشکار دعوت شده به این اردو تمرینات خود را زیر نظر محمد بیدگلی به عنوان سرمربی ، محمد ابراهیم زاده مطلق و مهدی نباتی مربیان در محل سالن تخصصی گلبال در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران به انجام خواهند رساند .
حسن جعفری،محمد پرنیاجمایران،محمد سرنجی استرکی،محمد منصوری حسن آبادی،سید مهدی سیاحی،سجاد دهقان،محسن جلیلوندشیرخانی،مجید فلاح ،جواد شیردل و خلیل شهریار نسب نفراتی هستند که تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی از سر می گیرند.

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

اهدای توپ گلبال از سوی فدراسیون نابینایان و کم بینایان به هیاتهای استانها

روابط عمومی بازدید : 491 چهارشنبه 15 مرداد 1393 نظرات ()

اهدای توپ گلبال از سوی فدراسیون نابینایان و کم بینایان به هیاتهای استانها

از سوی فدراسیون نابینایان و کم بینایان تعدادی توپ استاندارد گلبال که از آلمان خریداری شده به هیاتهای استانها ارسال خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، در راستای مساعدت و حمایت از هیا تهای استانها، پس از 5 سال اولین محموله توپ گلبال به تعداد 200 عدد که از آلمان خریداری شده پس از پیگیریهای فراوان در یک پروسه 4 ماهه وارد ایران شد که بر اساس نیاز هیاتها به آنها ارائه می گردد.
محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در این خصوص گفت: ما بر این امر واقفیم که بعد از 5 سال این تعداد توپ نیاز و خواسته استانها و اردوهای تیم های ملی را برآورده نمی کند و در همین راستا در تلاشیم تا دومین محموله توپها به تعداد300 عدد را خریداری و در آینده ای نزدیک وارد کشور نماییم که مقدمات اینکار انجام شده و در حال پروسه تحویل و حمل اجناس هستیم

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

بازدید رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان از اردوی تیم ملی شنا

روابط عمومی بازدید : 434 چهارشنبه 15 مرداد 1393 نظرات ()

بازی های پار آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی ؛
بازدید رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان از اردوی تیم ملی شنا

محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان با حضور دراستخر آزادی از اردوی تیم ملی شنا بازدید کرده و با مسئولان، کادر فنی و ملی‌پوشان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،محمدرضا مظلومی در ادامه بازدیدها از اردوهای مختلف تیم های اعزامی به مسابقات پار آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی و بررسی روند آماده‌سازی آنان روز گذشته با حضور در اردوی تیم ملی شنا نابینایان وکم بینایان در محل استخر مجموعه ورزشی آزادی که از 12مرداد ماه آغاز شده از نحوه تمرین شناگران بازدید و با ملی‌پوشان و کادر فنی به گفت‌وگو پرداخت .
محمد رضا مظلومی در حاشیه این دیدار خطاب به ملی‌پوشان گفت : حضورم در اردو به خاطر احترام و ارزشی است که برای تلاشهای شما عزیزان قائلم انتظار دارم ضمن حفظ فضای همدلی و وحدت حاکم بر اردو،فقط به آماده سازی خود بپردازید.
وی در ادامه گفت باید این فرصت بزرگ را غنیمت بشمارید و تمام تلاش و همت خود را بکار بگیرید تا بهترین نتیجه را در اینچئون رقم بزنید.
مظلومی ضمن ابراز رضایت از انگیزه، آمادگی و تلاش ملی پوشان خاطر نشان ساخت تا آغاز مسابقات فوق حتی الامکان ،امکانات اردوئی را برای ملی پوشان فراهم سازد.
شایان ذکر است سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی شنا با حضور 6 شناگر از 12 مردا ماه آغاز و تا 31 شهریور در استخر آزادی ادامه خواهد داشت

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

آغاز مرحله چهارم اردوی تیم ملی گلبال بانوان

روابط عمومی بازدید : 358 سه شنبه 14 مرداد 1393 نظرات ()

برای حضور در مسابقات پارآسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی؛
آغاز مرحله چهارم اردوی تیم ملی گلبال بانوان

مرحله چهارم از اردوی آمادگی تیم ملی گلبال بانوان به منظور شرکت در رقابت های پارآسیایی 2014 کره جنوبی در تهران آغازمیشود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان، در این مرحله از اردوی تدارکاتی گلبال بانوان 10 گلبالیست حضور دارند که تمرینات خود رااز تاریخ 20 مرداد لغایت 27 مرداد در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران دنبال می کنند.

اسامی نفرات دعوت شده به این شرح است:
مریم کوه فلاح،مریم صالحی زاده،فاطمه قمصری،سعیده سادات قمصری، طیبه استکی ، سمیرا جلیلوند،زینب قنبری ،سمیرا محمودی،مریم جعفرزاده،زهره مظاهری
سرمربی: فاطمه عبدالهی
مربیان :طیبه ملکی ،زینب ارک دستانی
سرپرست : معصومه فلاح

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

یک سانتی متر اختلاف ورزشکار هرمزگانی تا نفر دوم آسیا

روابط عمومی بازدید : 261 شنبه 07 تير 1393 نظرات ()

  اولين دوره مسابقات دو و ميداني بزرگسالان نابينايان و كم بينايان كشور

اولين دوره مسابقات دو و ميداني بزرگسالان نابينايان و كم بينايان كشور

 

.با حضور 12 تيم از تاريخ 1393/04/02   تا  1393/04/03  در تهران برگزار  شد

در این دوره از مسابقات، يعقوب باشنده ورزشكار 16 ساله هرمزگانی توانست با پرشی به طول 5/90 متر به مقام سوم کشور دست پیدا کند. 

باشنده با درخشش خود در این دوره از مسابقات علاوه بر ایستادن در جایگاه سومی، موفق به کسب سهمیه برای حضور در دور بعدی مسابقات دو و میدانی بزرگسالان نابینایان و کم بینایان کشور شد.

گفتی است رکورد نفر دوم کشور و آسیا تنها یک سانتی متر (5/91) با ورزشکار هرمزگانی اختلاف دارد و  پیش بینی می شود که با شرکت در این دوره از مسابقات بتواند مقام های برتر را از آن خود کند.

.

 

 

سرپرست انجمن فوتبال 5نفره نابینایان وکم بینایان منصوب شد

روابط عمومی بازدید : 258 سه شنبه 27 خرداد 1393 نظرات ()

سرپرست انجمن فوتبال 5نفره نابینایان وکم بینایان منصوب شد

امیر یار احمدی سروش به عنوان سرپرست انجمن فوتبال 5 نفره فدراسیون ورزش‌های نابینایان وکم بینایان جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های نابینایان وکم بینایان ، امیر یار احمدی سروش طی حکمی از سوی محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون ورزش های نابینایان وکم بینایان به عنوان سرپرست انجمن فوتبال 5 نفره نابینایان وکم بینایان منصوب شد.
در این حکم آمده است:
احتراماً ، با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی در خصوص امر ورزش نابینایان و کم بینایان بدینوسیله به موجب این ابلاغ به عنوان « سرپرست انجمن فوتبال 5 نفره فدراسیون نابینایان وکم بینایان» منصوب می شوید.
مطمئناً مدیریت اثربخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر شما موجبات ارتقاءانجمن فوتبال 5 نفره این فدراسیون رافراهم خواهد نمود .
از درگاه ربّ جلیل سعادت و موفقیت جنابعالی را مسئلت دارم

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران

بازبینی دستور العمل بین المللی کلاسبندی توسط کلاسبند ایرانی

روابط عمومی بازدید : 351 شنبه 24 خرداد 1393 نظرات ()

از سوی فدراسیون جهانی نابینایان و کم بینایان؛
بازبینی دستور العمل بین المللی کلاسبندی توسط کلاسبند ایرانی

از سوی فدراسیون جهانی نابینایان و کم بینایان دکتر مرتضی نجفی به عنوان یکی از اعضای چهارگانه بازبینی دستورالعمل کلاس بندی نابینایان وکم بینایان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، دکتر نجفی کلاسبند فدراسیون بین المللی (Ibsa) و کمیته بین المللی پارالمپیک(Ipc) است که از سوی دکتر "آسپا ووزا" مدیر پزشکی فدراسیون بین المللی به عنوان عضو بازبینی دستورالعمل کلاس بندی ورزشکاران نابینا و کم بینای جهان برگزیده شده است.
به غیر از دکتر نجفی 3 پزشک دیگراز کشورهای کانادا، استرالیا و نیجریه برای بازبینی دستور العمل کلاس بندی انتخاب شده اند.
گفتنی است مجموعه مقررات قوانین و اصول مرتبط با کلاس بندی هرچند سال یکبار از سوی فدراسیون جهانی مورد بازبینی و بازنویسی قرار می گیرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

تیم ملی گلبال مردان بر بلندای مسابقات انتخابی بازیهای آسیایی اینچئون ایستاد

روابط عمومی بازدید : 233 سه شنبه 20 خرداد 1393 نظرات ()

با شکست مقتدرانه چین قهرمان پارالمپیک پکن و پارآسیایی گوانگژو
تیم ملی گلبال مردان بر بلندای مسابقات انتخابی بازیهای آسیایی اینچئون ایستاد

تیم ملی گلبال مردان ایران با برتری بی چون و چرا مقابل چین قهرمان پارالمپیک 2008 پکن و پارآسیایی 2010 گوانگژو با اقتدار هرچه تمامتر بر بلندای مسابقات انتخابی بازیهای آسیایی اینچئون ایستاد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان، ملی پوشان گلبال مردان کشورمان دقایقی پیش با برتری کامل و با نتیجه 14 بر 4 تیم ملی قدرتمند چین میزبان این رقابتها را در مسابقه فینال ضربه فنی کرد تا ضمن کسب سهمیه ورودی بازیهای آسیایی 2014 اینچئون مقتدرانه قهرمان بلامنازع مسابقات شود.
گفتنی است تیم ملی گلبال مردان ایران در این رقابتها تمامی حریفان خود را با تفاضل 10 گل و با ضربه فنی مغلوب کرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

برتری مقتدرانه مقابل تایلند؛ تیم ملی گلبال بانوان سوم شد و سهمیه اینچئون را کسب کرد

روابط عمومی بازدید : 252 دوشنبه 19 خرداد 1393 نظرات ()

برتری مقتدرانه مقابل تایلند؛
تیم ملی گلبال بانوان سوم شد و سهمیه اینچئون را کسب کرد
تیم ملی گلبال بانوان کشورمان در دیدار رده بندی مسابقات انتخابی بازی های آسیایی 2014 اینچئون با برتری مقتدرانه مقابل تایلند سهمیه اینچئون را به دست آورد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،گلبالیست های بانوان ایران صبح امروز دوشنبه 19/3/93 در مسابقه رده بندی با حساب 11 بر یک تایلند را ضربه فنی کرد ند تا ضمن ایستادن بر سکوی سوم آسیا جواز حضور در بازی های آسیایی 2014 اینچئون را به دست آوردند.
گفتنی است تیم ملی گلبال بانوان ایران در این رقابتها با 5 برد و تنها یک باخت به چین عنوان سومی را از آن خود کرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

انتخاب رضا دهقان به عنوان مسئول فنی مسابقات گلبال انتخابی بازیهای آسیایی اینچئون

روابط عمومی بازدید : 235 دوشنبه 19 خرداد 1393 نظرات ()

رضا دهقان مسئول فنی مسابقات گلبال انتخابی بازیهای آسیایی اینچئون
رضا دهقان داور بین المللی کشورمان به عنوان مسئول فنی مسابقات گلبال انتخابی بازیهای آسیایی اینچئون انتخاب شده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان،وی که به همراه تیم ملی گلبال کشورمان به شهر هانگژو چین سفر کرده مدرس بین المللی و عضو گروه مشورتی بین المللی گلبال است .
از وظایف این گروه انتخاب داوران اصلح برای مسابقات آسیایی، جهانی و پارالمپیک است.
گفتنی است یک دوره کلینیک بین المللی گلبال هم طی روزهای 13 و 14 خرداد برای داوران درجه 1 و 2 در شهر هانگژو چین برگزار شد که رضا دهقان به همراه "کری رسانن" از فنلاند و ظیفه تدریس و آموزش داوران را بر عهده داشتند.

نشست صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان با اعضای هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان هرمزگان

روابط عمومی بازدید : 350 سه شنبه 13 خرداد 1393 نظرات ()

نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اعضای هیئت ورزشهای نابینایان و کمبینایان استان هرمزگان برگزار شد . در این نشست که با حضور معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان و سرپرست هیات ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان همراه بود، اعضا ضمن بررسی مسائل و مشکلات موجود بر لزوم برنامه ریزی برای استفاده بهتر از پتانسل های بالای ورزشکاران روشندل در ایام تابستان تأکید کردند. 
غلامعلی دانشور در این جلسه ضمن آشنایی بیشتر با اهم فعالیت های انجام شده توسط هیئت  از ابتدای سال 93 تا کنون در خصوص لزوم حمایت بیشتر از فعالیت های ورزشکاران خاص  به ویژه نابینایان و کم بینایان تاکید کرد.
در این جلسه صمیمی که با صرف شام همراه بود، مقرر گردید در خصوص مشکلات رفت و آمد ورزشکاران در شهر بندر عباس و رودان تدابیر لازم اتخاذ و اقدام لازم برای رفع مشکلات موجود در فعالیت های تابستانی انجام شود

ایستاده از چپ آقایان

مهرداد نظری - رييس هيات ورزشي نابينايان و كم بينايان استان

مجتبی عامری - معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان

 غلامعلی دانشور - مدير كل ورزش و جوانان استان هرمزگان

رستمی - معاون اداری و مالی اداره کل ورزش و جوانان

خادمی - معاون امور ورزشي اداره کل ورزش و جوانان

 مجتبی ملاحی-دبير هيات

امین حکمت نیا - روابط عمومي هيات

نشسته از چپ آقایان

حسین شادزی - رييس هيات ورزشي نابينايان و كم بينايان رودان

مانی عامری -مهیمان خردسال

امید خلاده و محمد جاودان -ورزشكاران روشندل

خانم ها

بهاره میرزاده - خزانه دار

مرضیه ذاکری نسب - نایب رییس هیات

سید حسن خمینی از فدراسیون جانبازان و معلولین بازدید کرد

روابط عمومی بازدید : 256 شنبه 10 خرداد 1393 نظرات ()

با حضور مسئولین فدراسیون نابینایان و کم بینایان ؛
سید حسن خمینی از فدراسیون جانبازان و معلولین بازدید کرد

سیدحسن خمینی نوه بنیان‌‌گذار انقلاب اسلامی صبح روز 5 شنبه از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،سیدحسن خمینی نوه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی صبح روز5شنبه 8 خرداد با حضور در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین از نقاط مختلف این فدراسیون و فعالیت‌های انجام شده در آن بازدید کرد.

در این بازدید محمود خسروی‌وفا رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک و جمعی از مسئولان فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، سیدحسن خمینی را در این بازدید همراهی کرد.

در بدو ورود سید حسین خمینی، زهرا نعمتی بهترین ورزشکار سال جهان و دارنده مدال طلای بازی‌های پارالمپیک لندن در رشته تیراندازی با کمان به همراه همسرش رهام شهابی‌پور به اهداف از پیش تعیین شده با کمان تیراندازی کردند.

نوه امام راحل بعد از مراسم استقبال دقایقی را به دفتر محمود خسروی‌وفا رفت و به گفت‌وگو با وی پرداخت،‌سپس با حضور در اردوی تیم ملی گلبال نابینایان و کم‌بینایان، وزنه برداری و والیبال نشسته از تمرینات ملی‌پوشان دیدن کرد.

نایب قهرمان پارالمپیک رکورد خود را به ثبت رساند

روابط عمومی بازدید : 242 یکشنبه 04 خرداد 1393 نظرات ()

در ادامه رقابتهای دو ومیدانی نابینایان وکم بینایان؛
نایب قهرمان پارالمپیک رکورد خود را به ثبت رساند

در ادامه رقابتهای دو ومیدانی نابینایان وکم بینایان در بخش پرتاب نیزه نایب قهرمان پارالمپیک 2012 لندن رکورد خود را به ثبت رساند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،در این رقابتها که با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک و در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد در ماده پرتاب نیزه سجاد نیک پرست نایب قهرمان پارالمپیک 2012 لندن و قهرمان جهان در سال 2010 آنتالیای ترکیه با پرتاب 33/59 متر رکورد خود را ثبت کرد.
همچنین در همین ماده سید عرفان حسینی دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی گوانگجو 33/57 متر را پرتاب کرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران. 

اولین حضور نماینده رودان در مسابقات اپن شطرنج نابینایان و کم بینایان تهران

روابط عمومی بازدید : 251 چهارشنبه 31 ارديبهشت 1393 نظرات ()
دور پنجم و ششم از دومین دوره رقابت های اپن  شطرنج آقایان ،گرامیداشت فتح خرمشهر  در تهران برگزار  شد.
در پایان این سری از مسابقات که در  هفت دور برگزار شد، در پایان دور پنجم آقایان مصلح از خوزستان با 4/5 امتیاز در صدر جدول، جعفری از گیلان با 4 امتیاز دوم، قورچی بیگی و رو می فرد با 4 امتیاز سوم و چهارم و مشیر آبادی هم با 4 امتیاز در جایگاه پنجم ایستاد.
همچنین در پایان دور ششم مصلح با 5/5 امتیاز، قورچی بیگی با 5 امتیاز، جعفری با 5 امتیاز، رومی فرد با 4 امتیاز، معاف 4 امتیاز و مشیر آبادی نیز با 4 امتیاز به ترتیب اول تا ششم شدند.
در این مسابقات که از 31 اردی بهشت ماه به مدت 4 روز برگزار شد اصغر قاسمی ، دبیر هئیت ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان رودان، به عنوان سرپرست تیم استان به این مسابقات اعزام شد.

از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیونها و مجموعه های ورزشی سال 92 تقدیر شد

روابط عمومی بازدید : 231 سه شنبه 30 ارديبهشت 1393 نظرات ()

با حضور دکتر گودرزی
از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیونها و مجموعه های ورزشی سال 92 تقدیر شد

در مراسمی ویژه با حضور وزیر ورزش و جوانان از مدیران برتر روابط عمومی های فدراسیونها و مجموعه های ورزشی سال 92 در ساختمان شماره 1 وزارت ورزش و جوانان تقدیر شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در این مراسم دکتر گودرزی با اهدا لوح تقدیر از یکسال تلاش 23مدیر روابط عمومی فدراسیون ها و مجموعه های ورزشی تجلیل کرد .
نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند :.......

 

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

بازدید دبیر اول سفارت ژاپن از محل مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران

روابط عمومی بازدید : 300 سه شنبه 30 ارديبهشت 1393 نظرات ()

بازدید دبیر اول سفارت ژاپن از محل مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران

دبیر اول سفارت ژاپن و هیئت همراه از محل مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران مختص نابینایان بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، «توموحیرو ناکاگاکی» دبیر اول سفارت ژاپن و هیات همراه با حضور در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران در ابتدا از اردوی گلبال آقایان و سپس از اردوی جودو کاران بازدید به عمل آورد و در نهایت در جمع بانوان گلبالیست به بحث و گفتگو در خصوص ورزش معلولین در ایران پرداخت.
در پایان این بازدید دبیر اول سفارت ژاپن در جلسه‌ای که با حضور محمد رضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان ،محمد بیدگلی سرمربی گلبال آقایان ،ناصر قراگوزلو مربی جودو ، فاطمه عبداللهی سرمربی گلبال بانوان و دیگر مسئولین فدراسیون تشکیل شد از توان بالای ورزشکاران ملی پوش نابینا وکم بینا و نیز اهمیت دادن فرهنگ ایرانی به ورزش نابینایان وکم بینایایان ابراز شگفتی کرد.
وی خاطر نشان کرد طی مذاکره ای با سفارت ژاپن در صورت امکان از کمک های بلا عوض برای تامین امکانات ورزشی نابینایان وکم بینایان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران..

تهران بر بلندای مسابقات گلبال پیشکسوتان قهرمانی کشور

روابط عمومی بازدید : 276 پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393 نظرات ()

تهران بر بلندای مسابقات گلبال پیشکسوتان قهرمانی کشور

مسابقات گلبال پیشکسوتان قهرمانی کشورکه دربابلسربرگزار شد با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان،در این رقابتها تهران اول شد، مازندران در سکوی دوم قرار گرفت، قزوین در جایگاه سوم ایستاد و خراسان رضوی چهارم شد.
این رقابتها با حضور 16 تیم و در 4 گروه 4 تیمی برگزار شد که نتایج کامل مرحله یکچهارم، نیمه نهایی و فینال و رده بندی به شرح زیر است:
مرحله یکچهارم نهایی:
تهران 12 همدان 5
قزوین 10 گیلان 0
لرستان 7 مازندران 15
خراسان رضوی 12 اصفهان 10
بدین ترتیب تیمهای تهران، قزوین، مازندران و خراسان رضوی به نیمه نهایی راه یافتند.
مرحله نیمه نهایی:
تهران 9 قزوین 3
مازندران 14 خراسان رضوی 8
فینال:
تهران 8 مازندران 6
رده بندی:
خراسان رضوی 6 قزوین 7
در مراسم اختتامیه و توزیع جوایز و مدال محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان،رییس هیات استان مازندران و مدیر کل امور ورزش و جوانان استان حضور داشتند

.
منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

 

اولین نشست هم اندیشی تبیین نقش فرهنگی فدراسیونهای ورزشی کشور

روابط عمومی بازدید : 235 یکشنبه 21 ارديبهشت 1393 نظرات ()

اولین نشست هم اندیشی تبیین نقش فرهنگی فدراسیونهای ورزشی کشور
دکتراحمدی:باید جوهر فرهنگی را در ورزش پررنگ تر کنیم

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان گفت : حوزه فرهنگ، حوزه تعامل ،تفاهم ، همدلی و همکاری است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ،دکتر عبدالحمید احمدی در نخستین نشست هم اندیشی تبیین نقش فرهنگی فدراسیون های ورزشی کشور به بیانات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ و ورزش اشاره کرد و با بیان اینکه در نامگذاری سال 93 توسط ایشان بر واژه فرهنگ بسیار تاکید شده، اظهار داشت : این نامگذاری از 2 بعد می تواند قابل بررسی باشد اول اینکه رهبر معظم انقلاب آن رضایتمندی را که در کلیت از حوزه فرهنگ بایدداشته باشند را ندارند و خروجی ها در این بخش در سطح مطلوبی نیست، دوم اینکه این نامگذاری برای دست اندرکاران فرهنگی ایجاد فرصت کرده تا از این فضا برای ارتقاء فعالیت های خود استفاده کنند .
وی افزود:اما واقعیت این است که این نامگذاری می تواند تلنگری به نهادهای فرهنگی کشور باشد وچرا که مقوله فرهنگ به توجه بیشتری نیاز دارد .
وی در ادامه این نشست با مهم خواندن مناسبتهای مذهبی....

 

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

 

سرپرست انجمن دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان منصوب شد

روابط عمومی بازدید : 222 شنبه 20 ارديبهشت 1393 نظرات ()

سرپرست انجمن دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان منصوب شد

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان"علی اصغر هادی زاده" به عنوان سرپرست انجمن دو ومیدانی فدراسیون نابینایان وکم بینایان منصوب شد.
در این حکم آمده است :
جناب آقای علی اصغر هادی زاده
بااهداء سلام
احتراماً ، با عنایت به تعهد و تخصص جنابعالی در خصوص امر ورزش نابینایان و کم بینایان بدینوسیله به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست انجمن دو ومیدانی فدراسیون نابینایان وکم بینایان منصوب می شوید.
مطمئناً مدیریت اثربخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر شما موجبات ارتقاء انجمن دو ومیدانی این فدراسیون را فراهم خواهد نمود .
از درگاه ربّ جلیل سعادت و موفقیت جنابعالی را مسئلت دارم

  منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

قابل توجه هیئت های استانی

روابط عمومی بازدید : 262 شنبه 20 ارديبهشت 1393 نظرات ()


به پیوست تقویم پیشنهادی فدراسیون، در بخش مسابقات داخلی ،اعزام ها و رقابتهای برون مرزی برای سال 1393 جهت اطلاع در سایت فدراسیون درج می‌گردد. خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری و میزبانی رویدادهای اعلام شده، درخواست کتبی خود را همراه با فرم درخواست میزبانی در اولین فرصت به فدراسیون ارسال نمایید.

دریافت فایل:

http://www.blindsports.ir/www/pdf/taghvim%2093%20bedone%20mali1.pdf

اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال بانوان از ، از 14 اردیبهشت به میزبانی تهران آغازخواهد شد

روابط عمومی بازدید : 237 پنجشنبه 11 ارديبهشت 1393 نظرات ()

اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال بانوان از ، از 14 اردیبهشت به میزبانی تهران آغازخواهد شد

اولین مرحله اردوی تدارکاتی، انتخابی تیم ملی گلبال بانوان با دعوت از 12 ورزشکار برگزار می شود.
تمرینات بانوان ملی پوش تیم گلبال به منظور آمادگی حضور در تورنمنت بین المللی چین انتخابی رقابت های پاراآسیایی 2014 اینچئون که مهر ماه امسال در کره جنوبی برگزار می شود، از 14 اردیبهشت لغایت 21 اردیبهشت د ر مجموعه وزشی شهید هرندی تهران آغاز خواهد شد.
ورزشکاران دعوت شده به اردو ترکیبی از بازیکنان با تجربه ونیز چند نفر از بازیکنان جدید هستند که اسامی مدعوین ذیلا" اعلام میگردد:
مریم کوه فلاح ، ریزان دژاهنگ ،زهره مظاهری، مریم صالحی زاده، طیبه استکی، سمیرا جلیلوند، زهرا قمصری، فاطمه قمصری، مرضیه شهرکی نیا، فاطمه قائدی، سمیرا محمودی و مریم جعفرزاده زیر نظر فاطمه عبداللهی به عنوان سرمربی ، طیبه ملکی و زینب ارک دستانی به عنوان مربی تمرینات خود را انجام میدهند.
معصومه فلاح نیزبه عنوان سرپرست تیم را هدایت میکند

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

اولين مرحله اردو آمادگی تيم ملی فوتبال پنج نفره در کرمان برگزار می شود

روابط عمومی بازدید : 284 چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393 نظرات ()


با دعوت از 20 ورزشکار،
اولين مرحله اردو آمادگی تيم ملی فوتبال پنج نفره در کرمان برگزار می شود

ملی پوشان تيم فوتبال پنج نفره از 21 اردیبهشت لغایت 29 اریبهشت به اردو فراخوانده شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان ،بیست ورزشکار از استان های خوزستان ،فارس، آذربایجان شرقی ،مرکزی ،خراسان رضوی ، گيلان، مازندران، کرمان و تهران تمرينات خود را زير نظر مربيان تيم ملی، آقايان ایمان فرحبخش،امیر حمزه زارع،محمد رضا شاددل و سر مربیگری جواد فلفلی انجام می دهند و سرپرستی اردو نيز بر عهده محمود حدادیان در کرمان است.
اين تمرينات به منظور آماده سازی ورزشکاران برای رقابت های پيش رو و قرار گرفتن در شرايط تمرينی پيش بينی شده و اولين رويداد برون مرزی برای رشته فوتبال پنج نفره، مسابقات پاراآسيايی کره جنوبی است.
اسامی ورزشکاران مدعو به شرح زير است: حسین رجب پور،محمد حیدری،صادق رحیمی،احمد رضا شاه حسینی ،میثم شجاعیان ،امیر پور رضوی ،بهزادزاد علی اصغر ،اکبر شوشتری ،کامبیز محکم ،حجت ا.. مزارعی ،سعید نجفی ،محمد رضا مهنی نسب ،رسول باصری ،ولی قهرمانی ،سامان اجرت دست ،حمید رضا ابراهیمی ،بهنام ابراهیمی ،اسماعیل احمدی ،قادر مصادق پور و مرتضی رمضانی .

منبع:سایت فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران.

روابط عمومی باید اثر بخش و امید بخش باشد

روابط عمومی بازدید : 221 سه شنبه 09 ارديبهشت 1393 نظرات ()

در نشست هم اندیشی رئیس کمیته ملی المپیک با روابط عمومی فدراسیون ها؛کیومرث هاشمی:از این پس حمایت از روابط عمومی ها در دستور کار کمیته قرار خواهد داشت/روابط عمومی باید اثر بخش و امید بخش باشد 

نشست هم اندیشی کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک با مدیران و مسئولان روابط عمومی فدراسیون های ورزشی صبح امروز در سالن جلسات کمیته ملی الپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این ابتدای این نشست که با حضور کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک،مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و محمود عبداللهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک، مدیران و مسئولان روابط عمومی فدراسیون های ورزشی برگزار شد کیومرث هاشمی ضمن خیر مقدم به مدعوین ابراز داشت:امسال با توجه به رویدادهای مهم ورزشی قاره ای و جهانی همچون بازیهای آسیایی اینچئون و المپیک نوجوانان از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و باید تلاش کنیم کاروان ورزشی کشورمان حضور شایسته ای در این رقابتها داشته باشد. 

وی ادامه داد: خوشبختانه اکثر مدیران روابط عمومی ها

..... .

تعداد صفحات : 4

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • فدراسیون نابینایان و کم بینایان
 • هيات نابينايان و كم بينايان هرمزگان
 • سازمان تربیت بدنی
 • اداره ورزش و جوانان شهرستان رودان
 • شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
 • مجموعه ورزشی آزادی تهران
 • آکادمی ملی المپیک
 • شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان
 • کميته ملی المپيک
 • بهزیستی هرمزگان
 • مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رودان
 • کمیته بین المللی المپیک
 • فرمانداری رودان
 • اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان
 • اداره کل تربیت بدنی استان هرمزگان
 • کمیته ملی پاراالمپیک
 • ایرنا
 • بهزیستی رودان
 • اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان
 • ایسنا
 • باشگاه خبرنگاران
 • رودان نیوز
 • فارس
 • شبکه خبر سیما
 • شبکه ورزش ايران
 • مهر
 • موج
 • میراث فرهنگی
 • واحد مرکزی خبر
 • پانا
 • گروه نشریات ابرار
 • موسسه اطلاعات
 • ایران ورزشی
 • جام جم آنلاین
 • فوتبال برتر
 • روزنامه خبر ورزشی
 • روزنامه نسل فردا
 • روزنامه ورزشی نود
 • انجمن دفاع از حقوق معلولین
 • انجمن هنرمندان نابینا و کم بینا
 • جامعه مجازی نابینایان و کم بینایان ایران
 • بشری
 • موسسه خیریه بادست های شکوفا
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 129
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 19
 • آی پی دیروز : 65
 • بازدید امروز : 54
 • باردید دیروز : 201
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 607
 • بازدید ماه : 2,128
 • بازدید سال : 23,604
 • بازدید کلی : 80,232
 • حدیث هفته

  مَن لَم یجِد لِلاساءَةِ مَضَضّا لَم یکن عِندَهُ لِلاِحسانِ مَوقعٌ
  کسی که مزه رنج و سختی را نچشیده ، نیکی و احسان در نزد او جایگاهی ندارد.

  امام موسی کاظم (علیه السلام).

  بحارالانوار، جلد 78، ص 333